Мешканці Херсонщини отримали майже 40 млн грн допомоги

0
200

У 2023 році жителям Херсонської області надавали матеріальну допомогу від обласної адміністрації. Понад 7 тисяч осіб отримали виплати майже на 40 млн грн.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Facebook.
Тим, хто опинився у скрутному становищі (наприклад, потрапив у небезпечну подію або надзвичайну ситуацію), виплатили по 1-5 тис. грн.

Сім’ї загиблих під час ворожих атак цивільних отримали по 30 тис. грн.

Пораненим внаслідок обстрілів передбачені виплати на суму 15 тис. грн.

Родинам загиблих військових виплачують по 50 тис. грн, а членам їхніх сімей – по 10 тис. грн.

Також матеріальну допомогу отримують діти-школярі загиблих Героїв – по 1 тис. грн перед початком навчального року та по 3 тис. грн до новорічних свят.

Дітям, у яких батьки-військові знаходились у полоні, виплачують по 10 тис. грн.

Той, хто потребує матеріальної допомоги, може дізнатись про деталі обласних програм за номером (066) 58-066-51.

  • Дороги Білозерщини вже вільні для проїзду після негоди. Станом на 8 січня на проїзній частині працювали 15 одиниць техніки. На розчищення доріг від снігу витратили 196 тонн піщано-сольової суміші.
  • “Укрпошта” зможе відправляти ліки на прифронтові та деокуповані території, у тому числі й на Херсонщину. Компанія отримає ліцензію на продаж лікарських засобів в існуючих поштових стаціонарних або мобільних відділеннях.
  • У 2023 році постраждалі жителі Білозерської громади отримали 464 тис. грн матеріальної допомоги. Кошти видали 194 місцевим мешканцям. Розмір виплат пораненим та сім’ям загиблих склав до 15 тис грн на одну особу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь