Мешканці Херсонщини можуть скористатися безкоштовною евакуацією

0
290

У Херсонській області продовжується безкоштовна евакуація. 

Про це повідомила Херсонська ОВА у Telegram.

Виїзд проводиться з двох пунктів у Херсоні: автовокзал (потрібна попередня реєстрація) та залізничний вокзал (у непарні числа. Зареєструватись можна у день відправлення з 12:00. Відправлення – 13:35).

Для того, щоб дізнатись додаткову інформацію про евакуацію, зателефонуйте на «гарячу лінію» Херсонської ОВА: 0 800 33 0951.

Також допомагають з виїздом із Херсонщини такі громадські організації: 

  • ГО «Десяте квітня» (тел. 0800332858). Мешканцям Херсонщини надають підтримку у пошуку нової оселі, забезпеченні базових потреб, в оформленні документів, соцвиплат. Також у ГО можна отримати юридичну та психологічну допомогу.
  • Прихисток «Центр підтримки та захисту» у Львові ( тел. +38 (066) 123 13 50). Тимчасово поселитись у прихистку можна на термін до тижня. Далі вам допоможуть облаштуватись у санаторіях або гуртожитках Львівської області та за кордоном, оформити виплати, знайти роботу. 
  • БФ «Save Ukraine» (тел. +38 (098) 122 11 05). Благодійники розміщують сім’ї з дітьми за кордоном, у Центрах «Надія» та «Відродження» (м. Київ, м. Ірпінь, с. Гатне). Волонтери надають гумдопомогу, сприяють отриманню медичної, психологічної та юридичної допомоги.

Читайте також на нашому сайті:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь