Мешканці Херсонщини можуть отримати ваучери на безкоштовне навчання

0
435

У жителів Херсонської області є можливість безоплатно отримати нову професію або водійську категорію C1, C, D1, D, C1E, CE, D1E і DE. Ваучер на навчання пропонує Державна служба зайнятості.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.
Ваучер – це документ, за допомогою якого можна безкоштовно підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень або пройти перепідготовку. Навчатись можна у професійно-технічних закладах, ВНЗ, підприємствах, установах та організаціях, у яких є ліцензія на проведення навчання за ваучерами. Також це можливо, якщо у закладі є спеціальності, затверджені Міністерством економіки Переліком професій, за якими можливе навчання за ваучером.
Ваучер не може коштувати більш ніж 10-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Зараз ця сума складає 27 тисяч гривень. У випадку, якщо вартість навчання більша, різницю має сплатити роботодавець або фізична особа.
Наразі навчання за ваучерами можливе для 123 професій та спеціальностей. У цьому переліку є такі професії, як муляр, молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими, бетоняр, провідник пасажирського вагона та інші. Повний перелік можна подивитись за посиланням. 

  • Мешканці Херсонської області можуть отримати фінансову допомогу від Естонської ради у справах біженців. Виплати здійснюватимуться протягом 3 місяців, по 3600 гривень на місяць на одну людину. У програмі можуть взяти участь жителі Херсонської, Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської та Миколаївської областей.
  • Мешканцям Херсонщини надають можливість безкоштовно навчатись онлайн на IT-курсах. Платформа онлайн-курсів Prometheus надає 600 стипендій для навчання. Їх можуть отримати ветерани та члени їхніх родин (батьки, дружина/чоловік, діти), ті, хто стали безробітними або втратили домівку внаслідок повномасштабної війни, переселенці та інші вразливі категорії населення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь