Мешканці Дніпровського відновлюють зруйновану школу

0
73

20 липня російські військові обстріляли Дніпровське. Внаслідок ворожої атаки значних руйнувань зазнала школа: ударною хвилею у закладі вибило вікна, двері, пошкодило стіни і перекриття.
На допомогу рідній школі кинулися учні, батьки та випускники. Об’єднавши зусилля, вони прибрали будівельне сміття та забили вікна OSB-плитами, аби негода не зруйнувала те, що залишилося від будівлі.
Дніпровська школа має піввікову історію існування, високі показники роботи та була однією з найкращих закладів освіти у Біозерській громаді. Проте окупанти позбавили місцевих дітей не лише можливості продовжити очне навчання, а й прагнуть взагалі залишити дніпровців без храму науки.

Але, не зважаючи на важкі воєнні будні, місцеві мешканці переконані, що зможуть відновити навчальний заклад та повернутися до звичного життя після перемоги.

• В Україні з початку повномасштабного вторгнення російські війська вщент зруйнували 180 шкіл, повідомляє Міністр освіти та науки Оксен Лісовий. Загалом понад 1,3 тисячі закладів освіти зазнали руйнувань і пошкоджень – понад 300 закладів освіти зруйновано, понад 1000 закладів освіти пошкоджені й підлягають експертизі.

• Благодійники доставили до Херсонщини три сучасні автобуси. Транспортні засоби передали до Музиківської, Дарʼївської та Борозенської громад. Їх планують використовувати для підвозу дітей до навчальних закладів після відновлення очного освітнього процесу. Наразі транспортні засоби будуть залученні до організації змістовного дозвілля дітей, зокрема туристичних поїздок до інших областей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь