Мешканці деокупованої Херсонщини сплатили понад 250 млн грн військового збору

0
105

З початку року до державного бюджету надійшло понад 250 мільйонів гривень військового збору від жителів Херсонської області.

Про це повідомила у Facebook Державна податкова служба у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Протягом січня-вересня 2023 року роботодавці та мешканці деокупованої частини Херсонщини сплатили до державного бюджету 250,4 млн гривень військового збору. Цей платіж спрямовано на фінансування ЗСУ.
ДПС Херсонщини нагадує, що військовий збір, запроваджений у серпні 2014 року і становить 1,5% від об’єкта оподаткування. Збір справляється з доходів з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання), а також з іноземних доходів – доходів (прибутків), отриманих із джерел за межами України.
Зібрані надходження йдуть на підтримання обороноздатності української армії. Отже, кожен платник, який сплачує військовий збір, підтримує Збройні Сили України та наближає перемогу над армією РФ.

  • Понад 140 тисячам громадян України перестали надходити гроші ВПО, оскільки вони не відповідають законодавчо визначеним критеріям. Ще у серпні 2023 року стало відомо, що особа, яка знаходиться більш ніж 30 днів за кордоном без поважних причин (лікування, відрядження тощо), перестає отримувати виплати ВПО. Через це грошову допомогу від держави більше не отримують 112 тисяч людей.
  • Чорнобаївська, Музиківська і Дар’ївська громади планують реалізувати спільний проєкт, пов’язаний із будівництвом станції сортування твердих побутових відходів.
    Надсилати свої пропозиції щодо будівництва станції можна на адресу Чорнобаївської сільської військової адміністрації: 75024, Херсонська обл., Херсонський р-н, с. Чорнобаївка, вул. Соборна, буд. 44 або на електронну скриньку: chornobaivka.rada@gmail.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь