Мешканці Дар’ївської громади впорядкували території старостатів

0
112

Протягом вересня мешканці Дар’ївської громади активно наводили лад на території Федорівського, Інгулецького, Лиманецького, Микільського старостатів та в Дар’ївці.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Фейсбуці.
У Федорівському старостаті працівники з благоустрою впорядкували прилеглі території біля адміністративних будівель, вздовж Алеї Слави, поблизу пам’ятника загиблим воїнам, пам’ятника Голодомору та кладовищ, провели генеральне прибирання приміщень комунальної власності. Також учасники “Армії відновлення” навели лад у Федорівському СБК та Ульянівському  ФАПі.


В Інгулецькому старостаті впорядкували території біля пункту незламності, сільської бібліотеки, пам’ятника загиблим воїнам, будинку культури та Інгулецького старостату. “Армійці” працювали у штабі гуманітарної допомоги, допомагали у ремонті затоплених осель, білили бордюри, вивозили сміття та косили траву.
Мешканці Лиманецького старостату побілили дерева, обрізали кущі, вивезли сміття, покосили траву на центральній вулиці та працювали у гуманітарному штабі.

Микільські активісти також допомагали у роботі місцевого гуманітарного штабу, допомогли п’ятьом сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Жителі Дар’ївки скосили траву, впорядкували кладовище, відремонтували чотири зупинки, а також впорядкували територію біля амбулаторії. Крім того, місцеві мешканці  працювали у штабі гуманітарної допомоги та відремонтували огорожу на дитячому майданчику.

Благоустрій територій здійснювався завдяки співпраці громади з Херсонським обласним центром зайнятості. Кошти на заробітну плату робітників виділив Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь