Мешканці Дар’ївської громади отримали матеріали для ремонтних робіт

0
38

Черговий гуманітарний вантаж надійшов до Дар’ївської громади. Цього разу мешканці отримали матеріали для ремонтних робіт – 18,9 кубометрів дошок.

Про це у Телеграмі повідомляє Херсонська ОВА.

Це вкрай важлива допомога для мешканців Дар’ївської громади, домівки яких постраждали внаслідок російської агресії.

За інформацією місцевої військової адміністрації, внаслідок підриву Каховської ГЕС, у громаді були підтоплені понад 250 домогосподарств.
Попри небезпечну ситуацію, пов’язану з постійними обстрілами, люди поступово повертаються додому, а дехто взагалі не виїжджав із села.
Завдяки владі та волонтерам місцеві мешканці постійно отримують гуманітарну допомогу.
• Днями жителі Дарʼївки, будинки яких опинилися у зоні підтоплення, отримали гуманітарну допомогу від ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”, міжнародної організації ACTED, Консорціуму реагування та USAID.
• Мешканцям громади, які через війну та підрив Каховської ГЕС опинилися на межі гуманітарної катастрофи, практично щодня доставляють питну воду.
Днями жителі Токарівки, Іванівки, Новотягинки та Микільського отримали питну воду від благодійної організації Global Empowerment Mission.
• Наприкінці червня благодійники доставили до Дар’ївської громади 5 газових плит з балонами, 10 тепловентиляторів, 10 генераторів, 16 мотопомп, пожежні рукави та інші запчастини. Також жителям громади роздали піддон із засобами гігієни.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь