28.8 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

Мешканці Білозерської та Чорнобаївської громад отримали 170 кубометрів дров

До Білозерської та Чорнобаївською громади прибув гуманітарний вантаж. Благодійники доставили до чотирьох старостинських округів 170 кубометрів рубаних дров.

Як розповів начальник Білозерської селищної військової адміністрації Ігор Острівний, днями паливну деревину отримали мешканці Томинобалківського, Правдинського та Надеждівського старостатів. До кожного з них представники Християнської місії «Добрий самарянин» доставили по 50 кубометрів дров. Враховуючи, що сьогодні один кубометр дров коштує в межах 2500 гривень, загальна сума допомоги для Білозерської громади склала майже 400 тисяч гривень.
Тверде паливо роздали власникам будинків, які знаходяться на пічному опаленні, згідно із отриманими попередньо заявками.
За інформацією Чорнобаївської сільської військової адміністрації, вчора представники Церкви Святої Трійці та Сергій Дейнекін привезли до громади 20 кубометрів дров. В першу чергу паливну деревину роздали жителям сіл Зелений Гай та Барвінок, а також категорійним сім’ям із Киселівки.

 Білозерка.info  Білозерка.info
БО БФ «КОРИДОР УА» доставила торф’яні брикети мешканцям села Клапаї, на кожне домогосподарство припало по 42 брикети.
Крім того, Rotary International забезпечив кожне домоволодіння Киселівського старостинського округу ремонтними комплектами, до яких входять OSB-листи, рейки, плівка, брезент, канат, цвяхи, молоток та монтажна піна.
Як повідомляють у Херсонській ОВА, сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, отримали рятувальні засоби та предмети першої необхідності. UNICEF з партнерами доєдналися до відновлення каналізаційних і водопровідних систем Херсона. Міжнародні партнери розгорнули багатопрофільні мобільні бригади у деокупованих населених пунктах Херсонської області, де приймають психологи, юристи, медики та соціальні працівники.
Днями UNICEF доставлено до закладів охорони здоров’я Херсонщини 8 апаратів ШВЛ, а протягом останніх місяців — обладнання та матеріали на суму понад 5 мільйонів доларів.
Рятувальники Херсона отримали необхідні для роботи речі з Люксембурга. «Український дім» у Штрассені, за сприяння місцевої початкової школи та муніципалітету комуни міста, передав генератори та бойовий одяг для працівників ДСНС.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info