Мешканці Білозерської громади отримали тверде паливо від благодійників

0
391

Білозерська селищна рада придбала 400 кубометрів дров, призначених для опалення приватних будинків.
Про це повідомила Білозерська селищна військова адміністрація у Facebook.
У грудні 2023 року та січні 2024 року паливною деревиною були забезпечені категорійні верстви населення Дніпровського, Кізомиського і частково Томинобалківського старостинських округів. Більше як 400 домогосподарств отримали дрова від “Міжнародної організації з міграції” за сприяння Херсонської ОВА.
Окрім цього, БФ “Ранок відродження” привіз  кам’яне вугілля, яке видають вже зараз. Всього між мешканцями громади розподілять 524 тон.
Першочергово допомогу отримають представники категорійних верств населення.
Також волонтери гуманітарного центру “Проліска Херсон” надали 100 жителям Білозерки матеріали для екстреного ремонту пошкодженого житла – OSB – листи, тарпаулін та будівельні набори.
Ця підтримка стала можливою завдяки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

  • Благодійники привезли вугілля родинам із Білозерської громади. Місцевим мешканцям передали 309 тон твердого палива. Гуманітарну допомогу доставив Благодійний фонд “Ранок Відродження”. Паливних матеріалів сім’ям вистачить до весни.
  • У Херсонській області більш ніж 600 родинам видали тверде паливо. Понад 10,6 тисяч домогосподарств отримали дрова, брикети та вугілля, ще 3,4 тисячам домоволодінь надали матеріальні виплати. Відповідна потреба в області закрита на 53%.
  • На Херсонщині відбулося чергове засідання робочої групи “Прозорість і підзвітність”, на якому обговорили питання використання коштів платників податків, будівництво модульного містечка у Чорнобаївській громаді та придбання спецтехніки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь