Мешканці Білозерської громади отримали 1000 газових плит від ТЧХ

0
63

Жителі Білозерської територіальної громади отримали 1000 комплектів портативних газових плит зі змінними балонами від Товариства Червоного Хреста.

Люди одержали обладнання завдяки співпраці волонтерів з чеською неурядовою організацією People in Need Ukraine.

Інформація про це з’явилася на сторінці Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста.

 Білозерка.info

Це вже не перша допомога від ТЧХ для мешканців Білозерщини. Волонтери Херсонської обласної організації Червоного Хреста України постійно доставлять гуманітарні вантажі найбільш вразливим верствам населення: людям з інвалідністю, пацієнтам, які потребують сторонньої підтримки та догляду тощо. Доставку здійснюють до населених пунктів області, а в місті – до багатоквартирних будинків.

Нещодавно представники організації видали продуктові набори World Food Programme у Таврійському, Правдиному, Новій Зорі Білозерської громади.

За інформацією Херсонської ОВА, вчора мешканцям звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів роздали 4452 продуктових набори, 7956 буханок хліба, 10290 консервів, 0,5 тонн овочів, понад 1,5 тонни питної води, 482 гігієнічних набори. Також людям передали 1202 листів OSB, 15 ремонтних наборів, 6 рулонів руберойду, 15 метрів плівки, 4880 кубометрів дров та 96900 кг паливних брикетів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь