Мешканці Білозерщини отримують від благодійників очищену питну воду

0
31

Після підриву окупантами Каховської ГЕС потік гуманітарної допомоги на Херсонщину збільшився у декілька разів. Особливу увагу благодійники приділяють мешканцям області, чиї оселі постраждали внаслідок підтоплення. Окрім будівельних матеріалів та побутових речей, волонтери везуть на Білозерщину очищену питну воду.

Про допомогу, що надходить до області від волонтерів та благодійних організацій у Телеграмі звітує Херсонська ОВА.

З 11 червня до Білозерської, Дарʼївської, Калинівської, Станіславської, Чорнобаївської громад, Херсона та Степанівського старостинського округу доставили понад 130 тисяч літрів питної води.

Також на прохання громад здійснюється видача необхідних засобів для ліквідації наслідків підтоплення, а також речей для населення.

Зокрема, Дар’ївська громада отримала 5 газових плит з балонами, 10 тепловентиляторів, 10 генераторів, 16 мотопомп, пожежні рукави та інші запчастини. Жителям громади роздали піддон із засобами гігієни.

До Станіславської громади надійшло 7 бочок для зберігання води, човен, моторний двигун. Людям роздали ковдри, одяг, підгузки, а також 203 кілограми їжі тривалого зберігання.

Жителі Білозерської громади отримали від благодійників ковдри та рушники, а також консерви.

За інформацією Херсонської ОВА, станом на 28 червня у відібраних пробах води з відкритих водойм на Херсонщині екологи зафіксували перевищення гранично допустимої концентрації завислих речовин – у 1,24 раза, заліза загального – 2,1 раза.

Нафтопродуктів не виявлено. Розчинений кисень – 6,20 мг/дм3 при нормі щонайменше 4,00 мг/дм3. Проте у 2,3 раза перевищено біологічне споживання кисню.

Бригада робітників із Хмельниччини долучилася до впорядкування сміттєзвалища у Дар’ївській громаді. Благодійники розпочали роботи з реконструкції старого сміттєзвалища для того, аби люди та працівники комунальних служб мали змогу централізовано звозити знищене під час підтоплення майно та сміття.

Фото: Суспільне

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь