22.3 C
Kherson
Вівторок, 18 Червня, 2024

Останні новини

Мешканці Білозерщини отримали засоби гігієни, продуктові набори та будівельні матеріали

Благодійники постійно надають гуманітарну допомогу та підтримують мешканців звільненої території Херсонщини. Днями до чотирьох громад Білозерщини надійшли чергові гуманітарні вантажі.

Про це повідомили у Телеграмі Херсонської ОВА.

♦️ 1220 мешканців Білозерської ТГ отримали коробки з гігієнічними наборами від UNICEF.

♦️ Жителі Музиківської ТГ отримали продуктові набори, молоко та пасхальну випічку від ГО “Люди усюди”.

♦️ 20 родин у селі Олександрівка отримали 1960 листів шиферу для перекриття дахів від БФ “Ранок відродження”.

♦️ У Киселівці актори Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша презентували виставу «Кицька на спогад про темінь».

♦️ Для жителів Берислава привезли гігієнічні набори від Save the Children.

♦️Сумський водоканал на допомогу херсонським колегам передав необхідне для роботи устаткування: сім системних блоків, моніторів, клавіатур, фільтрів та два багатофункціональних пристрої Canon з додатковими картриджами.

♦️Жителям села Станіслав доправили фуру води та 1076 наборів гігієни.

Учора мешканці звільнених територій отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 2804 продуктові набори, 8350 банок консерви, 9550 буханок хліба, 550 порцій готових обідів, 263 овочеві набори, 4260 літрів питної води та 479 пачок насіння. Також людям передали 1226 ремонтних наборів, 6 OSB-листів, 896 гігієнічних наборів, 3 дитячі гігієнічні набори та 60 ковдр.

На Херсонщину вкотре завітала Українсько-ізраїльська місія лікарів волонтерів «FRIDA» За два дні 28 вузькопрофільних спеціалістів безкоштовно надали майже 1000 консультацій. У Херсоні оглянули 663 місцевих жителів, 123 – у Дарʼївці та 151 – у Лиманці.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info