18.6 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Мешканці Білозерщини можуть отримати ваучери від Червоного Хреста

З 17 квітня на Херсонщині стартує проєкт ваучерної підтримки від Червоного Хреста людей віком від 65 років. Фінансову допомогу можуть отримати жителі Херсону та громад Білозерського району.
Про це у Facebook повідомила ХОО Червоного Хреста.

Літнім людям або їх довіреним особам, у випадку якщо отримувач маломобільний, будуть видані ваучери номіналом 300 та 400 гривень.
Загальна сума грошової допомоги становитиме 2200 гривень для однієї людини, а скористатись ваучером можна в мережі магазинів АТБ. Також до відома доводять, що ваучер не покриває витрати на придбання товарів алкогольної і тютюнової групи.

Для отримання фінансової допомоги повинна бути згода отримувача надати оригінали паспорта, ідентифікаційного коду та згоду на фотографування документів.

“Видачу 10 000 ваучерів волонтери Червоного Хреста будуть проводити до 10 травня по ОСББ та кварталам, щоб уникнути скупчення людей і черг. Графік видачі узгоджений з головами ОСББ і квартальними, також був сформований список отримувачів цієї допомоги. Зокрема, списки надавали голови ОСББ і квартальні. Для отримання ваучерів отримувачу допомоги надійде смс-повідомлення, де будуть вказані конкретні дату, час та адреса, куди треба прийти”, – повідомляє ХОО Червоного Хреста.

За інформацією Херсонської обласної військової адміністрації, спеціальні ваучери на навчання можуть отримати вимушені переселенці та люди, які перебували в полоні і були звільнені.
На даний момент визначено 70 професій, за якими є можливість отримати ваучер. За допомогою цього документа повністю або частково оплачується вартість навчання у освітніх закладах.
В тому числі на перепідготовку за робітничою професією, здобуття ступеня магістра на основі вищої освіти за іншою спеціальністю чи підвищення кваліфікації.
Такий ваучер можуть отримати зокрема і внутрішньо переміщені особи працездатного віку, а також звільнені з полону особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення свободи внаслідок збройної агресії проти України. Цей факт встановлює відповідна Комісія, яка працює при Мінреінтеграції.

Вказані вище категорії громадян мають право звернутись до центру зайнятості, аби отримати ваучер на навчання, у випадку якщо вони:
– не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні;
– не отримували ваучер раніше;
– не проходили протягом останніх 3 років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття;
– мають професійну (професійно-технічну), фахову передвищу або вищу освіту.

З повним переліком професій та спеціальностей, закладів навчання, необхідних документів і процедурою отримання ваучерів можна ознайомитися за цим посиланням:

https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery?fbclid=IwAR3v5JQqViV08-Bj0q2bXBqPxXFh9BRCY1-WPHnfkCFnUuse2lMQUb0FfWo 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info