Мешканці Білозерщини можуть надати пропозиції щодо відновлення громад

0
237

Жителі Білозерської, Чорнобаївської та Станіславської громад можуть долучитись до відбудови населених пунктів, у яких проживають.
Про це повідомив Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання” у Facebook.
Мешканців звільнених громад закликають висловити думку щодо соціальних ініціатив та проєктів, які повинні бути реалізовані у їхніх населених пунктах.

Пропозиції можуть бути втілені у таких сферах, як облаштування парків та зелених зон, створення центрів реабілітації, проведення фестивалів, акцій та культурних заходів (в тому числі дистанційно), створення класів безпеки, перейменування вулиць тощо.

Бажаючі мають змогу взяти безпосередню участь у реалізації цих проєктів. Подати пропозицію можуть як ті, хто наразі проживає на Білозерщині, так і ті, хто виїхав.

Надсилати пропозиції можна за посиланням. Дедлайн заповнення анкети – 18 грудня 2023 року.

Долучайтеся до планування відбудови ваших громад, адже їхня подальша доля залежить від кожного з нас!

  • Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання” створили у 2011 році з метою встановлення демократичного громадянського суспільства в Україні, а також сприяння дотриманню прав людини.
    Фонд допомагає мешканцям тимчасово окупованих та прифронтових територій Херсонщини, ДСНС та поліції, сприяє посиленню громадської безпеки у громадах.
  • Громадські організації, які допомагають переселенцям та постраждалим від війни людям, можуть отримати грант на суму до 40 тисяч доларів США. У конкурсі грантів можуть взяти участь організації, які офіційно зареєстровані в Україні, мають у своєму штаті щонайменше 5 співробітників, відкритий банківський рахунок та бухгалтерську систему для адміністрування фінансових операцій (бажано), можуть надавати допомогу у важкодоступних районах і сільській місцевості.
  • Фермерські господарства, які постраждали від війни, можуть взяти участь у програмі підтримки. У середньому аграрії можуть отримати 1500 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Проєкт реалізовують Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps разом з Асоціацією “Ягідництво України”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь