23.9 C
Kherson
Субота, 30 Вересня, 2023

Останні новини

Мешканцям Музиківської ОТГ бюджет пояснюють у доступній формі

 Білозерка.info

В Музиківській ОТГ в кінці тижня будуть проведені вуличні акції по збору пропозицій до бюджету 2020 року та з поширення розроблених “бюджетів для громадян”. В Східному вулична акція відбудеться зранку 27 вересня 2019 року на базарній площі, а в Музиківці – 28 вересня 2019року на площі перед будинком культури під час святкування Дня села.

 Білозерка.info

Як подати свою пропозицію до бюджету через інтернет, читайте у попередній статті тут.

 Білозерка.info

Бюджет для громадян – це спрощена, позбавлена технічної мови презентація інформації про бюджет громади. Бюджет для громадян створений, щоб зробити складну та технічну бюджетну інформацію доступною. Бюджет для громадян допомагає зрозуміти бюджет громади і побачити своє місце в ньому. Він нагадує, що бюджет громади – це кошти всіх її мешканців  і показує,  що гроші в бюджеті не з’являються нізвідки, а витрати з бюджету не робляться лише за бажанням когось з керівників громади, або групи громадян.

 Білозерка.info

Громадам-партнерам програми ДОБРЕ, серед яких Музиківська та Станіславська ОТГ, бюджети для громадян допомогли розробити експерти громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!”.

 Білозерка.info

Також важливо, що бюджет для громадян демонструє можливості для кожного мешканця громади впливати на формування та витрачання бюджету своєї громади.

 Білозерка.info

Ознайомитися з бюджетом для громадян на 2019 рік можна на сайті сільської ради.

 

 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info