20 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

Мешканців Станіславської ОТГ запрошують взяти участь в опитуванні в рамках розробки стратегії розвитку громади

 Білозерка.info

В рамках розробки стратегії розвитку Станіславської громади проводиться опитування для визначення основних проблем та перспектив розвитку на майбутнє.

Опитування проводиться шляхом заповнення опитувального листа в паперовому чи електронному вигляді. Лист опитування являється анонімним, тобто жителеві громади не потрібно вказувати своїх особистих даних.

Заповнити електронний лист опитування можна за цим посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdL4oSlFuPkWrysc…/viewform….

В паперовому вигляді опитування проводиться в установах: в будинках Станіславської та Широкобалківської сільських рад, в Широкобалківському, Станіславському та Софіївському будинках культури, в Станіславській амбулаторії та в Широкобалківському і Софіївському ФАПах, в Станіславській бібліотеці, в школах та садочках Станіславської громади під час батьківських зборів чи подібних заходів. 

Прохання до громадян прийняти активну участь в опитуванні! Від Вашої активності залежатиме якість та ефективність стратегії розвитку громади! Важлива думка кожного мешканця!!!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info