Медики, які працюють у прифронтових територіях, отримуватимуть більше

0
38

Кабінет міністрів збільшив розмір мінімальної заробітної плати медикам, які надають медичну допомогу в зоні активних бойових дій та на прифронтових територіях.
Про це повідомила прес-служба МОЗ.
Відповідні зміни стосуватимуться рівня оплати праці лікарів, фармацевтів, фахівців з реабілітації, медсестер та молодших медпрацівників, які працюють у небезпечних умовах поблизу лінії фронту.
На територіях активних бойових дій встановлено заробітну плату на рівні не менше:
28 000 гривень – для лікарів, фармацевтів, професіоналів у галузі охорони здоров’я та фахівців з вищою немедичною освітою у галузі охорони здоров’я;
18 000 гривень – для медсестер та медбратів;
9000 гривень – для молодших медпрацівників.
На територіях можливих бойових дій (прифронтових територіях) визначено наступну мінімальну зарплату:
23 000 гривень – для лікарів, фармацевтів, професіоналів у галузі охорони здоров’я та фахівців з вищою немедичною освітою у галузі охорони здоров’я;
15 500 гривень – для медсестер;
8000 гривень – для молодших медпрацівників.
Рішення поширюється на медичних працівників закладів охорони здоров’я, які мають контракт із Національною службою здоров’я. Постанова діятиме до кінця цього року.
Нагадаємо, на початку року Кабмін встановив мінімальні зарплати для медиків у 2023 році. Лікарям та фармацевтам передбачили не менше 20 000 гривень, а медсестрам – мінімум 13 500 грн.

За повідомленням Херсонської ОВА, дитяча обласна клінічна лікарня отримала “швидку” для порятунку наймолодших пацієнтів. До медичного закладу доставили реанімобіль, котрий обладнаний усім необхідним для транспортування дітей від одного року.

На звільненій Херсонщині відновлюють роботу дедалі більше аптек, в яких жителі області можуть придбати необхідні ліки. Знайти аптечний заклад, котрий працює у вашому населеному пункті, можна за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GDax3t5RHfP7b9RKlnFPl-T63EXChkklKQGX6mu030w/edit#gid=0

За словами першого заступника міністра охорони здоров’я Сергія Дуброва, внаслідок російської агресії в Україні повністю зруйновано 177 медзакладів, понад 1400 було пошкоджено. Сьогодні Україна відбудовує медичні заклади, передусім ті, які отримали незначні пошкодження.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь