Медики-волонтери CASERS провели прийом у Дар’ївській громаді

0
152

Лікарі від громадської організації CASERS вчергове приїхали у деокуповані населені пункти Херсонщини. Цього разу медики консультували жителів Дар’ївської, Бериславської, Новорайської громад.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Facebook.


Протягом чотирьох днів 92 пацієнти зі Степного, Раківців, Лиманцю та Чайкиного отримали медичні консультації терапевта та невропатолога.
Також мешканцям Херсонщини безкоштовно надали медпрепарати за призначенням лікаря та провели обстеження на холестерин, гемоглобін, цукор, кислоти крові тощо.
Хворих на гіпертонію медики-волонтери навчали вести щоденник тиску.
До маломобільних людей з цих сіл лікарі CASERS приїхали додому.

  • Мешканці Білозерської громади отримали паливну деревину від Міжнародної організації з міграції. Благодійники доставили до селища 4 фури дров. Цього запасу має вистачити до весни. “Теплу” допомогу доставляють згідно з графіком до всіх населених пунктів громади.
  • На Херсонщині відновлені виїзні флюорографічні обстеження місцевих мешканців. Мобільний кабінет рентгенодіагностики працюватиме і на Білозерщині. На минулому тижні флюорографічне обстеження пройшли мешканці Білозерської та Дар’ївської громад.
  • Міжнародні благодійники продовжують підтримувати Херсонську область. Зокрема, серед надійних партнерів і благодійний фонд Project HOPE Ukraine, який надає допомогу в сфері охорони здоров’я. Після звільнення правобережжя Херсонщини ця організація була однією з перших, що приїхали сюди з гуманітарною місією.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь