Медичні волонтери побували в Музиківці та Чорнобаївці

0
127

Медики-волонтери українсько-ізраїльської місії FRIDA Ukraine відвідали Чорнобаївку та Музиківку.
Про це організація повідомила на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.
За два дні виїзних прийомів команда волонтерів, яка складається з 16-ти лікарів, провела 720 консультацій та зробила 49 УЗД і 63 ЕКГ.


«Взагалі у Музиківці було прийнято 75 людей, найбільше пацієнтів зверталось до окуліста та ендокринолога. Саме ці спеціалісти завжди мають велику кількість звернень від людей», – поділилася фельдшер Музиківської амбулаторії Олена Цокол.

Також вона додала, що цього місяця Музиківку відвідало вже дві бригади лікарів, 3 та 14 травня. Ще одну команду медиків у громаді очікують наприкінці травня.

За інформацією Чорнобаївської військової адміністрації, 13 травня медики-волонтери від FRIDA Ukraine провели прийом пацієнтів у Чорнобаївці. За консультацією до спеціалістів команди звернулося 75 осіб. Найбільше відвідувачів завітало до офтальмолога та ендокринолога.

Це вже не перший візит представників місії FRIDA Ukraine на Білозерщину. 11 квітня  волонтери відвідали два населених пункти Дар’ївської громади. За два дні 28 вузькопрофільних спеціалістів безкоштовно надали пацієнтам майже 1000 консультацій. У Херсоні оглянули 663 місцевих жителів, 123 – у Дарʼївці та 151 – у Лиманці.

FRIDA Ukraine – це українсько–ізраїльська місія медичних волонтерів, що спрямована на допомогу цивільному населенню. Лікарі-волонтери забезпечують українців, що постраждали внаслідок бойових дій, високоякісною медициною. Вони надають екстрену та планову медичну допомогу незахищеним категоріям мирних українців, а саме дітям, особам з інвалідністю та самотнім людям похилого віку, які постраждали від воєнних дій та окупації.

Фото: FRIDA Ukraine

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь