15.7 C
Kherson
Середа, 4 Жовтня, 2023

Останні новини

Медіатори Дар’ївської ЗОШ діляться досвідом із учнями інших шкіл

 Білозерка.info

У лютому 2017 року медіатори Дар’ївської шкільної служби порозуміння «Примирення» ( далі ШСП «Примиренні»), Данило Щоголь, Марина Рибалко та Яна Васьковська, провели тренінгове заняття на тему «Конфлікт. Шляхи розв`язання конфлікту» в Микільській ЗОШ.  Учасниками заходу були учні 9-11 класів. 

Медіатори розповіли більше про роботу Шкільних служб порозуміння, роль медіаторів у шкільному середовищі, про сам конфлікт, його причини та наслідки та про методи їх вирішення.

 Білозерка.info

«Після створення ШСП «Примирення» на базі нашої ЗОШ, ми охоче ділимось своїм досвідом з іншими школами району, – говорить Марина Рибалко, координатор служби. – Проведений тренінг для учнів Микільської ЗОШ показав, що дітям дана тема була цікавою та пізнавальною. Приємно було працювати в дружній атмосфері, ділитись власним досвідом та почути думки учнів з інших шкіл.»

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info