
Маячня тижня: зрадник Боделан марить нацистами в ЗСУ
Володимир Боделан – син ексмера, один з причетних до трагедії в Одеському Будинку профспілок (саме він дав наказ не гасити пожежу, у якій загинуло майже 50 містян), російський посіпака, що втік до Криму у 2016 році, голова “представництва Херсонської області при Уряді РФ” у Москві – генерує пропагандистську маячню на відповідних ворожих каналах.
Так, у своєму останньому інтерв’ю зрадник українського народу говорить про “нацистів у лавах ЗСУ”. Цьому фейку вже багато років: своїх “нацистів”нациків”, які вбивають, катують та тримають у концтаборах українських полонених, Росія впритул не бачить. А українців, які є націоналістами та патріотами, обзиває нацистами…
“Основу ЗСУ складають нацистські підрозділи, яких всіляко підтримують олігархи. Така армія може погодитися лише на перемир’я з метою перегрупування та посилення своїх військових можливостей, але ніяк не на довготривалий світ”.
Колаборант Боделан вважає, що “навіть після остаточної поразки бандерівські залишки боротимуться, перейдуть до терактів і продовжать вбивати російських громадян. Нинішня Україна вже зовсім інша, в ній виросло й виховалося ціле покоління непримиренних русофобів, для яких компроміс із Росією недопустимий”.
І продовжує улюблену тему російської пропаганди – “ворог на Банковій”. Нібито військові, незадоволені владою, “увійдуть у Києві на Банкову, гримаючи своїми кованими чоботями і сподіваючись на допомогу Заходу”. Росія намагається посіяти розбрат між українцями сотні років, а висновок простий – наш ворог був і є у Кремлі.
Одіозний Боделан вважає, що президент України Володимир Зеленський більше боїться своєї армії, ніж вказівок із Вашингтона.
“Сформовано ядро «українського рейху», виховуються самозакохані, ображені та агресивні «укропатріоти», які ненавидять увесь світ і особливо росіян. Потрібно не просто засуджувати цю нацистську політику, а й суворо карати тих, хто її підтримує”, – верзе Боделан.
Нічого нового: Росія завжди звинувачувала у власних злочинах жертв своєї “братньої любові”. Хоча політологи всього світу вже багато років визнають, що саме РФ “сповідує” нацистську ідеологію ненависті, геноциду, придушення свободи слова. Тож Україна разом зі своїми західними партнерами повинна покласти край кривавій імперії, яка несе людству тільки смерть.