Маячня тижня: як посіпаки окупантів на ТОТ Херсонщини “Парту Героя СВО” встановили
Російські пропагандисти на тимчасово окупованій Херсонщині продовжують зомбувати молоде покоління українців глорифікацією ганебної “спеціальної військової операції” проти України.
Що вигадали посіпаки окупанцтів цього разу – читайте у нашій рубриці “Маячня тижня”.
Так, у школі села Вільне урочисто відкрили «Парту Героя» на згадку про випускників, які загинули у СВО. Тобто підтримали “пам’ять” убивць українського народу.
“У межах святкування 81-ї річниці Великої Перемоги у Вільненськый школі Нижньосірогозького округу відбулося урочисте відкриття «Парти Героя», присвяченої випускникам, які героїчно загинули під час виконання завдань спеціальної військової операції. «Парту Героя» встановлено на честь випускників школи — Тамазова Камала, Павлиша Олександра та Мілієнка Микити, які героїчно загинули під час виконання завдань спеціальної військової операції”, – хвалиться окупаційна влада.

“У церемонії відкриття взяла участь начальниця територіального відділу із центром у с. Вільне Нижньосірогозького муніципального округу Наталія Черевко. У своєму виступі вона висловила подяку батькам загиблих за виховання гідних захисників Вітчизни та наголосила на важливості збереження пам’яті про подвиг випускників для підростаючого покоління”, – радіють пропагандисти, що можуть “пудрити мізки” юним українцям. Це ж так круто (насправді – ні!) – загинути за Росію, яка окупувала твоє рідне село, вкрала можливість нормального життя і майбутнє, а натомість “подарувала” можливість стати “гарматним м’ясом” на боці ворогів!
Директор школи зазначив, що право сидіти за «Партою Героя» надається найкращим учням – відмінникам та активістам, які виявляють відповідальність та повагу до історії. Щось на світлині ці діти не дуже раді такій щедрості окупаційної влади. Напевно, думають, що може прийти їхня черга йти на “СВО”, а насправді – на війну проти своїх же співгромадян. Це улюблена “забава” Росії – розпалювати ворожнечу серед українців, щоб справжній брат йшов на брата, а російські історики потім цинічно назвали це “громадянською війною”…