Масажист із Правдиного безкоштовно реабілітує військових ЗСУ

0
167

Олександр родом із Правдиного Білозерської громади, однак наразі проживає у Миколаєві. Чоловік вже 10 років займається лікувальними масажами. Для військових ЗСУ спеціаліст проводить їх безоплатно. З того часу, як розпочалась повномасштабна війна, Олександр зробив масажі майже 800 воїнам.
Про роботу масажиста розповіло “Суспільне”.
Чоловік зацікавився масажною справою після того, як його почав турбувати біль у спині, що з’явився через заняття важкою атлетикою. Олександр закінчив навчання у Херсонському обласному центрі здоров’я та спортивної медицини за програмою “Оздоровчий масаж” у 2014 році. У нього вже є 5 сертифікатів. Чоловік постійно відвідує семінари та практикуми. У минулому році в Одесі закінчив курс з “Мануальній терапії”.


У Миколаєві Олександр живе 8 років та працює на глиноземному заводі. Після основної роботи він протягом 4-5 годин у день займається масажами, кожен з яких триває по 50 хвилин. За місяць послугами Олександра користуються 25-30 чоловік. В основному військових турбує гіпертонус м’язів, грижі, біль у ногах.

“Вважаю, кожен той, хто не на фронті – він чим може, то повинен допомогти”, – поділився своєю думкою Олександр.

8 вересня 2022 року мати масажиста померла через ворожі обстріли на Херсонщині. Про її загибель чоловікові розповів друг сім’ї.

“Він мені дзвонить, плаче, я не можу зрозуміти… Каже, я не знаю, як тобі сказати, загинула мати. Це був просто шок. Обстріл сильний був. Маленький уламочок у живіт залетів. Не було змоги повезти у лікарню, бо хто поїде туди? Ще й окупанти не пускали”, – розповів Олександр.

Наразі чоловіка підтримують сестра, племінниця та 3-річна донька Маргарита.
Один із клієнтів Олександра – військовий Ігор. Він проходить курс з мануальної терапії, після якого йому вже стало краще. Також в Олександра лікується захисник Фелікс. Військовий нещодавно приїхав з-під Бахмута і має проблеми з хребтом.

“Як Саня сказав, що треба поправляти спину, пішли до нього. Він мене полікував, і зараз у мене самопочуття вже краще”, – розказав воїн.

Фото – Суспільне

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь