36.5 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

Марина Гажур, Музиківська ОТГ: Екологічний активізм став власною моєю цінністю, яку я люблю, ціную та поважаю

Марина Гажур  є громадською активісткою в сфері захисту довкілля та екології, має освіту з нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії. Також вона працює спеціалісткою з молодіжної політики в Музиківській сільській раді Музиківської ОТГ.  П`ять років Марина була керівницею проєктів ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія».

“Залучення більшої кількості жінок до громадсько-політичного життя в нашій країні – це єдиний крок на шляху до повноцінного розвитку країни, де права та можливості кожної людини будуть реалізовані”, – зауважила Марина Гажур в інтерв’ю для проєкту #ЦеРобитьВона.
Більше історій тут: https://shedoesit.50vidsotkiv.org.ua/
Проєкт реалізовано Національним Демократичним Інститутом (НДІ) у співпраці з онлайн-платформою «Жінки-це 50% успіху України» та видавництвом «Видавництво» за підтримки Швеції. Усі матеріали, створені та опубліковані під час кампанії «Це робить вона», спрямовані на досягнення рівності в політиці.
Національний Демократичний Інститут (НДІ) є позапартійною організацією і не підтримує жодну кандидатку (кандидата) чи політичну силу на виборах в Україні. Думки, висновки та рекомендації належать героїням проєкту і не обов’язково відображають погляди НДІ та Уряду Швеції.

У відео використані ілюстрації з двотомника «Це зробила вона» та «Це теж зробила вона» видавництва «Видавництво».

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info