20.4 C
Kherson
Вівторок, 19 Вересня, 2023

Останні новини

«МАНДРІВКА ПО КРАЇНІ МИСТЕЦТВ»

 Білозерка.info

Одного сонячного осіннього дня до районного будинку культури завітали маленькі гості – вихованці ясла – садка «Колосок». В фойє їх гостинно зустріла методист з хореографічного жанру Рижкова Інна Олександрівна, і запропонувала відвідати казкову країну мистецтв.

В фойє діти переглянули світлини кращих колективів художньої самодіяльності Білозерського району та помилувалися картиною з квітів, яку власноруч виготовила і подарувала будинку культури місцева майстриня Щербина Лілія Антонівна.

Потім малеча перейшла до малого залу, в якому розміщена фото – зона « Ми жителі найкращої країни – України». Тут діти зробили фото на згадку, а також дізналися, що в гербі нашої батьківщини закодовано слово «ВОЛЯ».

Після цього гості пройшли до актового залу, де спробували себе в ролі глядачів. Інна Олександрівна розповіла як треба поводити себе під час концерту, а для закріплення знань для них виступило жіноче тріо. Саме під час екскурсії проходила репетиція пісні «Борщик», якою колектив буде презентувати страву « Білозерський борщ з поросячими хвостами» на мистецько-кулінарному фестивалі «Таврія-Борщ», що відбудеться 28 вересня на базі біосферного заповіднику «Асканія-Нова». Малюки добре засвоїли урок, уважно слухали артистів , а після завершення виступу гучно аплодували.

Далі дітей запросили на святиню святих для кожного артиста – сцену. Методист з комп’ютерних технологій Нефьодов Артем Андрійович показав як працює освітлення сцени і продемонстрував невеличке лазерне шоу. Дітвора під миготіння різнокольорових променів станцювала декілька танців, після чого Інна Олександрівна розповіла дітям, що для них сьогодні зробили виняток запросивши на сцену і давши потанцювати на ній, бо для того, щоб виступити на сцені перед глядачами треба приложити багато зусиль і терпіння. Ось наприклад хореографічні колективи тричі на тиждень приходять на заняття, тренуються на станках, відточують рухи. Методист показала декілька вправ, діти намагалися повторювати за нею. Виходило дуже кумедно.

Потім до себе на майстер – клас дітей запросив методист з музичного жанру Тірон Вадим В’ячеславович. Він ознайомив малечу з музичним інструментом – саксофоном. Виконав декілька композицій і сказав: «Щоб грати на будь якому музичному інструменті треба вивчати музичну грамоту». Вадим В’ячеславович розповів про нотний стан, скрипковий ключ, ноти і запитав , чи хочуть вони навчитися грати на музичних інструментах? Діти дружно відповіли «так». Тож методист запевнив, що з задоволенням навчить бажаючих грати на духових інструментах.

Але найбільше емоцій у дітей викликали іграшки, які їм продемонструвала методист з декоративно – ужиткового мистецтва Бобильова Вікторія Ігорівна. Кожен з відвідувачів захотів мати у себе в дома таку красу. Вікторія Ігорівна розповіла, що вона власноруч виготовляє іграшки, і що для цього треба мати посидючість, бо на створення такої продукції іде дуче багато часу. Тож, якщо малеча має бажання, то може приходити до будинку культури і займатися у любительському об’єднані «Умілі ручки».

На цьому мандрівку було завершено. Діти подякували методистам за гарно проведений час і пообіцяли, що неодмінно завітають до районного будинку культури, бо мандрувати країною мистецтв їм дуже сподобалось.

[su_slider source=”media: 7247,7246,7245,7244,7243,7242,7241,7240″ limit=”30″ width=”700″ height=”400″ title=”no” speed=”700″]

 

Автор: Олена Нефедорова

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info