28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Максим Лозовий, лауреат Міжнародного конкурсу для виконавців класичної музики і академічного вокалу завітає до Білозерки

 Білозерка.info

Максим Лозовий, лауреат Міжнародного конкурсу для виконавців класичної музики і академічного вокалу Open International Auditions, що проходив в Італії запрошує на свій концерт «Любов останньою ніколи не буває», що відбудеться 27 березня 2019 року в смт Білозерка у районному будинку культури (вартість квитка – 100 грн, можна придбати у РБК).

Рекламувати цього співака немає особливої потреби. Чудовий баритон, артистична виконавська манера. Співає, що називається, “в образах” – емоційно, пластично, виразно. Соліст Херсонської філармонії Максим Лозовий з тих вокалістів, кожної зустрічі з якими чекають з нетерпінням херсонські шанувальники високого мистецтва. Усі концерти Максима завше супроводжуються вдячними бурхливими оплесками і суцільним “Браво”. У його виконанні одинаково шикарно звучать і твори світової класики, і народні українські шлягери, і сучасні естрадні пісні. Ну а твори з репертуару Мозгового, Магомаєв – це взагалі дуже круто, як любить відгукуватися молодь про щось надзвичайно гарне..
Максим Лозовий встиг стати своєрідним сучасним брендом Херсонської філармонії. І цим усе сказано. 
Приходьте самі, запрошуйте друзів, знайомих, сусідів! Репертуар Мусліма Магомаєва і Миколи Мозгового про кохання не перестають хвилювати нас, а у виконанні чудового баритона – Максима Лозового – прекрасна нагода насолодитися справжнім музичним мистецтвом…

https://www.youtube.com/watch?v=W0fEZqU8b9g
https://www.youtube.com/watch?v=2hxU-B-FHZU

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info