Майже п’ять мільйонів гривень на самоскид для Чорнобаївської громади виділила ХОКАРС

0
229

Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба придбала самоскид для Чорнобаївської громади. Також комунальну техніку отримають Високопільська та Кочубеївська ТГ.
Про це стало відомо з порталу держзакупівель Prozorro.
Загалом трьом громади передадуть 5 одиниць техніки. Кочубеївська громада отримає екскаватор-навантажувач, навантажувач та міні-навантажувач за 13 млн 69 тис 57 грн, Високопільська громада – автогідропідйомник за 3 млн 780 тис грн, а Чорнобаївська громада – самоскид за 4 млн 948 тис 500 грн.

Техніку мають доставити до Чорнобаївської громади до 31 грудня. Постачальником виступив торговий дім “Техкомплект” з Київської області.
Директор та власник фірми – Микола Онищук. У 2002 році підприємець балотувався до Верховної Ради України.
Торговий дім “Техкомплект” зареєстрували у 2006 році. Компанія бере участь у державних закупівлях мінімум 4 роки. Фірма пропонує свої послуги на Херсонщині з 2020 року.

  • Польська фундація кластер інновацій суспільних “Добрі руки для України” допоможе відновити освітній заклад у Правдиному Білозерської громади. Нещодавно до села завітали волонтери організації. Вони передали школярам та співробітникам місцевого ліцею продуктові та гігієнічні набори, подушки, матраци, ковдри, обігрівачі, ліхтарі, дитячі теплі речі.
  • Чорнобаївська громада придбала 70 дронів “Генерал Черешня-7” за 1 млн 358 тис грн. Техніку відправлять ЗСУ. Обладнання повинні доставити до 31 грудня 2023 року.
  • Мешканці Білозерської громади отримали дрова для обігріву осель. Тверде паливо видали 47 категорійним родинам. Допомогу відправила міжнародна організація DanChurchAid.
Фото – ілюстративне

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь