Майже півтори тисячі станіславців отримали сімейні набори від GEM

0
54

До Станіславської громади прибув черговий гуманітарний вантаж. Волонтери доправили 1440 сімейних наборів від Американської некомерційної організації «Global Empowerment Mission» (GEM), що надає допомогу українським біженцям та громадам. Таку ж кількість наборів роздали мешканцям Федорівки, Ульянівки та Дар’ївки.

Про це повідомили у Телеграмі Херсонської ОВА.

 Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info

Учора мешканці звільнених територій Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 2282 продуктових набори, 3780 буханок хліба, 4400 банок консерв, 450 порцій гарячих обідів, 81192 літри питної води, 1060 кг овочів. Також людям передали 115 кубометрів дров, 11 ремонтних наборів, 181 OSB-плиту, 15 метрів плівки, 102 мішки цементу та 32 листи оцинкованого заліза.

16 березня у Надеждівський старостинський округ Білозерської громади доправили паливо для обігріву домівок від французької організації Solidarités International – це 32 тонн пелет. Їх роздали по 1200 кг на кожне із 27 домогосподарств.

 Білозерка.info

Волонтери привезли та роздали продуктові набори, теплі пледи, шапки, рукавички та шарфи мешканцям Правдиного. Допомога надійшла від Міністерства закордонних справ Тайваню, надана на прохання голови мережі захисту національних інтересів “АНТС”, за сприяння польської гуманітарної організації “PCPM” та ГО “Лісові ініціативи і суспільство”.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь