Майже 800 домогосподарств Білозерщини отримають засоби для знезараження води

0
38

Представники фонду “Об’єднання” (Херсон) передали засоби Micropur для знезараження та очистки питної води для 770 приватних домогосподарств Музиківської та Білозерської громад.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова фонду Юрій Антощук.

 Білозерка.info
Сьогодні засоби для очищення води видають у Музиківці та Східному. Загалом допомога передбачена для 600 домогосподарств Музиківки, Висунців, Мірошниківки, Східного та Загорянівки. Таблетки для очищення води від Help Ukraine Gothenburg надійшли завдяки благодійному фонду “Хаг.юа”.

170 домогосподарств Білозерки отримають таблетки та індивідуальні фільтри знезараження води від Ukraine Help Now e.V., ФРАНКФУРТСЬКИЙ ОБОЗ гуманітарна допомога Україні “OBOZ Humanitäre Hilfe”.

Засоби дозволять забезпечити кожне домогосподарство 70-100 літрами очищеної води і слугуватимуть екстреними засобами доступу до питної води.

Надійний партнер фонду “Об’єднання” (Херсон), який опікуються громадами Білозерщини та їхніми мешканцями – ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”. Саме ця організація доставить засоби очищення води людям.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь