37.9 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

Магія Купайла сталась в Дар’ївці!

Дар’ївчани та гості села змогли відчути на собі атмосферу Купальських ночей.

В цю суботу, 10 липня, Дар’ївська громада привітно зустрічала гостей зі всієї області на другий літній фестиваль – “Магія Купайла”. Не дивлячись на те, що зараз пора відпусток та поїздок на море – наш захід зібрав у себе близько 250 гостей зі всього регіону: міст Херсон і Берислав, та майже всіх сіл Дар’ївської сільської територіальної громади.

Програма дійсно тримала постійну загадку: чарівний човен із Купайлом та Мареною, танці у воді від русалок, запальні пісні від гуртів та виконавців, пошук таємничої квітки папороті , факели вздовж річки, вінки на воді, ватра – всі елементи програми мали свою роль.

Весь вечір прекрасний ансамбль “Мальви” підтримував атмосферу, адже дівчата підготували не багато, не мало – 6 пісень. До того ж вперше на святі був присутній гурт “Дар’ївчаночки”, котрі тішили всіх присутніх своїми піснями. Не обійшлось і без віршів, гуморесок, і пісень від окремих виконавців – одним словом: було все!

Куди ж без ярмарку! На ятках були сосиски, домашні ковбаси, картопля по-селянськи, лаваші, різні соління й смаколики. Наші кухарі працювали весь день для того, щоб нагодувати всіх гостей, а майстрині-дар’ївчанки це все старанно оформлювали на ярмарці.

Окрім того були і пісні під гітару, дискотека, ярмарок з прикрасами виробами та етнодискотека.

Завершилось свято фінальною піснею “Квітка-душа” від Мальв – ця пісня є їх візитівкою і своєрідним оберегом, адже в ній співається : 

“Весен і зим – дай Бог!

Віри і сил – дай Бог!

Щастя усім – дай Бог!”

Цього ми і бажаємо завжди всім гостям!

Варто віддати данину всій команді організаторів , яка організувала таке масштабне дійство, підготовка до якого тривала близько місяця. Такі заходи сприяють не лише об’єднанню громади навколо традицій та обрядів, а ще й перетворюють її на одну велику родину, котра готова допомагати всім її членам у будь-який час. Також висловлюємо вдячність нашим фотографам, котрі вже не перше свято поспіль допомагають нам зберегти атмосферу дійства.

І , в свою чергу, команда організаторів, надсилає всім гостям велику вдячність за те, що завітали на свято і творили Магію Купайла разом із нами.

Більше фотографій можна знайти тут: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=787397791943206&id=100020189763165

Щоголь Данило, координатор заходу

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info