11.9 C
Kherson
Неділя, 3 Грудня, 2023

Останні новини

Люди похилого віку зможуть придбати ліки за “ковідну тисячу” з січня 2022 року

6,5 млн українців скористалися програмою єПідтримка, на її реалізацію вже спрямовано 3 млрд грн. В 2022 році програма буде модифікована відповідно до потреб захисту економіки. Зокрема, з’явиться можливість для людей віком 60+ купувати ліки за отримані в рамках допомоги кошти. Про це заявила Перша віце-прем’єр міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко.

 

«З 19 грудня стартувала програма  єПідтримка, що спрямована з одного боку на допомогу тим галузям економіки, які найбільше постраждали через карантинні обмеження, а з іншого – на сприяння вакцинації. Кожен, хто щепився двома дозами вакцини, має можливість через реєстрацію в сервісі «Дія» отримати від держави 1000 грн і витратити їх на книжки, відвідування театру чи кінотеатру, квитки на літак чи потяг, абонемент до фітнес-клубу. 6,5 млн українців вже отримали банківські картки, 5,5 млн сформували заявки і вже близько 3 млрд грн спрямовано на реалізацію програми», – наголосила Юлія Свириденко.

Можливість купити ліки за вакциновану тисячу вже з’явиться в другій половині січня 2022 року. Це пов’язано з технічними нюансами, над вирішенням яких зараз ведеться робота.

«З другої половини січня можна буде використовувати ці кошти, щоб купувати ліки… Додам про технічну частину. Ми ще працюємо з банками», – сказав Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації, на брифінгу в Кабміні.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info