Львів’яни відновлюють у Таврійському та Новій Зорі 28 приватних будинків

0
65

У Новій Зорі та Таврійському працюють львівські будівельники. В рамках програми “Пліч-о-пліч” чотири бригади відновлюють наразі 28 приватних домоволодінь.
Про це у Телеграмі повідомив начальник Херсонської ОВА.


Олександр Прокудін завітав до населених пунктів разом із заступником керівника Офісу Президента Олексієм Кулебою, аби обговорити процес відновлення населених пунктів із будівельниками та місцевими мешканцями.
За словами старости Правдинського округу Любові Шевченко, до повномасштабного вторгнення багато хто із місцевих тримав велику рогату худобу та реалізував молочну продукцію у Миколаєві. Сьогодні більшість родин не мають такої можливості через руйнацію будинків та підсобних приміщень. Крім того, до роботи у полі поки що не можуть повернутися місцеві фермери.

Львів’яни намагаються якомога швидше впоратись із ремонтом осель та встигнути завершити роботи до настання холодів.
Окрім Таврійського та Нової Зорі, Львівська область також опікується Білою Криницею. У трьох населених пунктах відбудували вже близько 50 осель.

  • Більше тисячі мешканців Херсонської області працюють в “Армії відновлення”. Суспільно-корисні роботи проводяться у Чорнобаївській, Станіславській та Дар’ївській громадах. “Армійці” зокрема впорядковують території біля комунальних закладів, наводять лад на кладовищах та зупинках громадського транспорту.
  • Полтавські будівельники завершили ремонт 14 осель у Правдиному Білозерської громади. Ще у 62 будинках – роботи тривають. Загалом внаслідок обстрілів у селі було пошкоджено 380 осель, 44 будинки – повністю зруйновані.
  • До Чорнобаївської та Дар’ївської громади прибула сучасна спецтехніка.Чорнобаївська громада тепер має екскаватор-навантажувач JCB 4сх та мініекскаватор JCB. Дарʼївській громаді передали асенізаційну автоцистерну та автомобіль, що може за раз перевезти близько 5 тонн корисного вантажу.

     

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь