Львівський Хаб допоміг дівчинці з інвалідністю з Лиманця

0
201

Хаб асистивних технологій зі Львова допоміг дівчинці з дитячим церебральним паралічем з Херсонщини. Маленька Єсенія з Лиманця безкоштовно отримала ходунки.

Про це нашому кореспонденту повідомила Наталія Гридіна, начальниця відділу регіонального розвитку, інвестицій та проєктної діяльності Дар’ївської сільської ради.

Про можливість одержати допомогу від львівських благодійників родина дівчинки з ДЦП дізналася з допису на сторінці Дарївської сільської ради у Facebook.
У Хабі асистивних технологій швидко відгукнулися на запит з Херсонщини: лікар-реабілітолог надав консультацію, ходунки були у наявності, тож їх вислали до Лиманця.

“Дуже дякуємо координатору, лідеру мобільної команди Віктору Музиці зі Львова за оперативну допомогу дитині з нашої громади!”, – каже Наталя Гридіна.

Як розповів старший координатор Львівського Хабу асистивних технологій, лікар-реабілітолог Юрій Метко, організація допомагає людям по всій Україні, зокрема, на Херсонщині. Медик дуже радіє, що відтепер маленька Єсенія буде тренуватися ходити.
Львівський Хаб діє з травня 2023 року. Тут можна безкоштовно отримати засоби реабілітації: крісла колісні, ходунки, тростини, милиці різних типів, бандажі, крісла для душу. Їх безоплатно надають людям, які ще не мають підтвердженого статусу особи з інвалідністю та не можуть отримати необхідні речі від держави. Пріоритетами обслуговування для Хабу є ВПО, військовослужбовці, ветерани війни. Крім того, на базі організації проводять навчання для фахівців з реабілітації зі всієї України.

“Наш Хаб діє від міжнародної організації Momentum Wheels for Humanity («Колеса для людства»). Засоби реабілітації як українського, так і закордонного виробництва. Ми завжди оговорюємо: надаємо те, що у нас є в наявності, безкоштовно. Але якщо людям вже непотрібні крісло чи ходунки, то вони можуть повернути їх до нас”, – розповів пан Юрій.

За півроку свого існування Хаб асистивних технологій на Стрийській допоміг більше ніж 600 українцям. Поки що з Херсонщини таких лише двоє.

“Наразі ми співпрацюємо з 50 закладами охорони здоров’я по Україні. Зокрема, з представниками Херсонського департаменту охорони здоров’я області ми обговорювали питання створення амбулаторно-реабілітаційного закладу. У них не вистачає для нього засобів реабілітації. Але наша організація на даний момент, на жаль, не має ресурсу для подібного роду запитів. Ми сфокусовані безспосередньо на допомозі окремим особам”, – зауважив пан Юрій.

Тож, якщо вам або вашим близьким потрібна допомога в отриманні засобів реабілітації, звертайтеся до Львівського Хабу активних технологій за телефонами: +38 066 787 57 66; +38 098 219 66 67.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь