28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Лист в редакцію. Небезпечний дитячий майданчик

Ще 2 роки тому, я проходила поруч з ігровим майданчиком і спостерігала картину, як діти бавляться і радіють, що їм де пограти. І коли я стала мамою і моя дитина почала бігти на майданчик, то я стала ще більше звертати на це все увагу.

Дякуємо тим депутатам, які встановили даний ігровий майданчик. Але нажаль на цьому все і закінчилось. З того часу майданчиком ніхто не займався – його не ремонтували, не фарбували і на даний момент там брудно. В піску валяються пляшки, бички від цигарок, кришки від пляшок, пакети. “Качелі” в жахливому стані, облізли і скриплять. Великі качелі не прикріплені до грунту, а їх тримають величезні камені, через які падають і діти, і дорослі. Це дуже небезпечно для дітей, вони ж бігають, не дивлячись під ноги.

 Білозерка.info Я спостерігала різноманітні ситуації на майданчику, коли дітки падали  і билися об каміння, металевий люк. Навіть при мені була така ситуація, коли мама знімала дитину з “качелі”, спіткнулась через камінь і впала разом з дитиною. Слава Богу, що все обійшлося без наслідків.

 Білозерка.info Я розумію, що ми – жителі і гості – самі винні за брудний майданчик. Кожен повинен починати з себе для того, щоб щось змінилося. Але коли робиш зауваження іншим людям, то у відповідь чуєш багато “гарних” слів.

 Білозерка.info Ось вчора, проходячи повз майданчик, спостерігали за такою ситуацією: сидить літній чоловік на каруселі і курить, а потім плює на пісок. А за ним граються діти. Ми були в шоці. Гидко на таке дивитися, і тепер хочеться ще більше обходити майданчик стороною. Скажіть, будь-ласка, як цьому можна запобігти??? Можливо, зробити окреме місце для паління, якого немає в Білозерці? Чи запровадити штраф? (Поповнювали б казну нашої громади).

 Білозерка.info

Майданчик дуже маленький і, на жаль, єдиний в Білозерці (не рахуємо ті, які батьки зробили для своїх діток своїми силами). А коли на дворі сонячна погода, то весь майданчик знаходиться на сонці, а гірка дуже гаряча + немає місця, щоб сховатися від сонця і посидіти. І коли на майданчику багато дітей та їх батьків, то розвернутися взагалі немає де, потрібно дуже обережно це робити, щоб нікого не задіти. Як для майданчика, який знаходиться в центрі Білозерки, він дуже маленький за розмірами. Можна його збільшити? І розставити подалі качелі.

 Білозерка.info

Клумби – це гарно, але на мою думку, якщо на одну стане менше, а майданчик збільшиться, то це тільки буде в плюс і для всіх буде радість.

Я розумію, що можливо мій лист не дасть ніяких результатів щодо змін на майданчику, але хочу вірити в краще. І давайте будемо починати зміни вже зараз, і починати їх себе. Не будьте байдужі. Ми ж тут живемо.

Ольга Нечай

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info