28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Лист в редакцію: державне свято без свята

 Білозерка.info

День незалежності – головне державне свято країни. Минулої суботи його відзначали майже у кожному куточку Білозерщини, за винятком самого райцентру. 24 серпня селищна рада обмежилася лише футбольним матчем на стадіоні «Харчовик». Як зрозуміти таке ставлення до державного свята, а точніше до мешканців громади? Невже у нас немає ресурсів для організації концерту, змістовного дозвілля для дітей і молоді. Хіба свято Івана Купала, яке з розмахом відзначали на березі Білого озера, більш значиме, ніж День незалежності?

Невже так складно зібрати артистів і провести увечері невеличкий концерт, без довгих промов чиновників і політичної реклами. У нас дуже багато талановитих артистів, які готові поділитися своєю творчістю з іншими. Звичайно, їх треба зібрати, продумати сценарій, провести репетиції. Під час свята подбати про охорону громадського порядку, залучивши працівників районного відділу поліції.

У чому причина такої пасивності місцевої влади? В економії коштів місцевого бюджету, чи просто у небажанні працювати у вихідний день? Чи може, є ще якась невідома причина?

Цей пост я написав не для того, щоб звинуватити владу, просто озвучив думку багатьох односельців. Дослухайтеся до неї, шановні працівники селищної ради, на майбутнє.

Віктор Щербина

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info