18.6 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Лісосмуги під наглядом

 Білозерка.info

18 листопада обласна рада прийняла рішення про встановлення мораторію на вирубку лісів і лісосмуг в області. Працівники сектору превенції Білозерського відділення поліції проводять ряд профілактичних заходів, спрямованих на недопущення незаконної вирубки лісових насаджень на території району.

9 грудня близько 3 години ночі між Токарівкою і Новотягинкою зупинили автомобіль місцевого мешканця, який намагався вивести близько 2 кубометрів розпиляних стовбурів ясеню. Також виявлено місце, де спиляли дерева, та близько 7 кубометрів розпиляних стовбурів, які приготували для вивезення. Даний факт внесений до єдиного реєстру досудових розслідувань, проводяться слідчі дії.

Сніжана Тараненко, інспектор Білозерського відділення поліції

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info