15.3 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Ліміти відпуску палива скасовуються

28 червня народний депутат Андрій Герус під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрініорм повідомив, що на ринку вже є достатньо нафтопродуктів для скасування лімітів. Тож  з липня на АЗС більше не діятимуть обмеження обсягу палива в одні руки.

Протягом червня в Україну з Європи завезли понад 600 тисяч тонн нафтопродуктів: 400 тисяч тонн  дизелю, 200 тисяч тонн бензину та скрапленого газу.

“У центрі та на сході країни поки що є певний дефіцит, але на заході вже навіть черги на заправках відсутні. У липні українські автомобілісти зможуть заправлятися будь-яким обсягом. Однак влада закликає українців відповідально споживати нафтопродукти і без особливої необхідності не витрачати їх”, – заявив народний. депутат.

Нагадаємо, що введення обмежень на АЗС щодо відпуску палива в одні руки було пов’язане з його гострим дефіцитом після повномасштабного вторгнення росії. Аби вирішити цю проблему, уряд призупинив державне регулювання цін на пальне та домовився з операторами ринку про максимальну вартість бензину та дизельного палива на АЗС.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info