Лікарі-волонтери місії «FRIDA-UKRAINE» побували у Музиківці

0
27

Лікарі-волонтери українсько-ізраїльської місії «FRIDA-UKRAINE» провели виїзний прийом пацієнтів на базі Музиківської сільської амбулаторії.

Про візит лікарів повідомили у Телеграмі Херсонської ОВА.

Медики українсько-ізраїльської місії «FRIDA-UKRAINE» раніше вже побували в Херсоні, Білозерці та Чорнобаївці.

У команді лікарів –  терапевт, кардіолог, педіатр, хірург, гінеколог, уролог, психолог та інші спеціалісти. Віднедавна до бригади приєднався дитячий стоматолог.

Загалом для медичного обслуговування херсонців залучили 19 спеціалістів. Усього проведено понад 700 консультацій, здійснено 49 УЗД-досліджень та 63 ЕКГ.

Нещодавно волонтери привезли до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні медичні вироби та лікарські засоби. Допомога надійшла від благодійних фондів “Серце української нації” та “Відродження Харкова”.

Кабінет міністрів збільшив розмір мінімальної заробітної плати медикам, які надають медичну допомогу в зоні активних бойових дій та на прифронтових територіях.
Відповідні зміни стосуватимуться рівня оплати праці лікарів, фармацевтів, фахівців з реабілітації, медсестер та молодших медпрацівників, які працюють у небезпечних умовах поблизу лінії фронту.

12 травня волонтери “Global Empowerment Mission Ukraine” вкотре завітали до Білозерської громади. Сімейні набори з необхідною продукцією отримали жителі Миролюбівки, Мирного, Паришевого, Молодецького та Грозового. Також благодійники доставили до Херсонщини електрогенератор.

Фото: Херсонська ОВА

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь