“Лікарі без кордонів” провели прийоми у Дар’ївській та Музиківській громадах

0
169

На Херсонщині продовжують працювати бригади міжнародної організації “Лікарі без кордонів”. Днями медики відвідали Дар’ївку та Інгулівку Дар’ївської громади, а також побували у Музиківці та Загорянівці Музиківської громади.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Facebook.
Протягом двох днів профільні лікарі провели консультативні прийоми, направлені на виявлення та запобігання поширенню хвороб у місцевих мешканців.
Так, жителі цих отримали фахову допомогу від терапевта, психолога, промоутера здоров’я та гінеколога. Лікарі-волонтери надали понад 110 консультацій та психологічну підтримку. Вся медична допомога є безкоштовною.

  • У населених пунктах Білозерської громади побувала мобільна медична бригада. Волонтери завітали до Томиної Балки, Таврійського, Зорівки та Черешеньок. За два дні лікарі надали консультації 80 людям.
  • Цього тижня медики завітали до низки населених пунктів Херсонщини – Олександрівки Станіславської СТГ, Посад-Покровського Чорнобаївської громади та Зорівки, Знам’янки, Черешеньок, Томиної Балки Білозерської СТГ. У селах працювала багатопрофільна мобільна бригада.
  • БО Help Ukraine Casers з 2023 року допомагає жителям віддалених сіл Херсонщини. Днями представники організації відвідали село Вітрове Дар’ївської громади. Наразі тут залишилося 40% населення від довоєнної кількості.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь