Київська книгарня проводить збір літератури для бібліотеки у Миролюбівці

0
273

Книгарня-кав’ярня “Рід” на Майдані у Києві започаткувала благодійний збір для бібліотеки села Миролюбівка Білозерської громади.
Разом із відомими письменниками братами Капрановими тут планують зібрати близько 100 книг для Миролюбівської книгозбірні.
Про це повідомило “Суспільне”.


Менеджерка книгарні Валерія Федорук розказала подробиці акції:

“До кінця січня приймаємо книги українською мовою – художню, наукову літературу, будь-яку, яка буде цікава людям, щоб передати до Миролюбівки”.

Кожен, хто принесе книгу, отримає 10 відсотків знижки на купівлю нових книжок у книгарні. До Миролюбівської бібліотеки книги доставлять на початку лютого.

  • Благодійна організація “СОС Дитячі містечка Україна” допомагає у реалізації ініціативи херсонських волонтерів – облаштувати для малечі спеціальний простір для позашкільного дозвілля. Благодійники передали центру “Своє” у Херсоні набори для творчості, спорту та ігор, а також зручні меблі.
  • Чорнобаївська громада отримала гуманітарну допомогу, яку передали для родин із Клапаїв. Необхідні речі надала благодійна організація “Angel’s of Ukraine”. Родини із дітьми отримали одяг, іграшки та засоби гігієни.
  • Благодійники встановили бетонні укриття в Олександрівці та Софіївці Станіславської громади.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь