Кияни зібрали понад 140 книжок для Миролюбівської бібліотеки

0
153

Для поповнення книжкового фонду бібліотеки у Миролюбівці київська кав’ярня-книгарня “Рід” оголосила акцію, під час якої небайдужі жителі столиці принесли більше 140 нових книжок.
Про це повідомило “Суспільне”.

Керівниця книгарні “Рід” Тетяна Лисун розказала, що до закладу звернулися відомі письменники та громадські діячі брати Капранови. А до них своєю чергою – координатори гуманітарних проєктів підрозділу цивільно-військового співробітництва, які запропонували зібрати книги для звільненого від окупантів села Миролюбівка на Білозерщині.

“Сама будівля бібліотеки вціліла, але працівники хочуть поновити фонд, тому ми й зробили цей збір. Люди принесли багато книжок. Ми планували зібрати 100 штук, але менше ніж за три тижні отримали понад 140 “, – говорить керівниця “Рід”.

З 16 січня (дати початку збору) благодійники в основному приносили нові книги, деякі навіть були упаковані.

“Харківська школа фотографії надала нам кілька своїх видань, також передавали книги звичайні люди та приносили автори. Зібралася дуже гарна підбірка. Відправляти у Миролюбівку будемо «Новою поштою”, – каже жінка.

У Миролюбівку поїдуть дитячі книжки та українська патріотична література. Від себе книгарня подарувала сільській бібліотеці історичну підбірку романів Чемериса. А працівники “Рід” пожертвували на благодійну справу історичні, філософські, художні книги.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь