Киселівському старостинському округу благодійники передали талони на дизельне пальне

0
137

Киселівський старостинський округ Чорнобаївської сільради отримав талони на дизельне пальне для генераторів. Допомогу надав проєкт Агентства США з міжнародного розвитку USAID UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні.
Про це повідомила Чорнобаївська сільська рада у Facebook.
Гуманітарну допомогу у вигляді талонів на пальне Киселівському старостинському округу вдалось отримати вдруге.

Завдяки роботі генераторів безперебійно працюють “пункти незламності” у Киселівці, Зеленому Гаю та Клапаях, Киселівська амбулаторія, артезіанські свердловини у Барвінку, Киселівці та Зеленому Гаю, а також киселівське комунальне підприємство “Добро-Дій”.

  • Комунальні підприємства Білозерської громади отримали 9 насосів із частотними перетворювачами для обладнання свердловин. Гуманітарна допомога надійшла від програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)”. Насоси придбали за 220 тис. 188 грн.
  • Жителям Ромашкового видали сімейні набори GEM HGBF та генератори. До Білозерки доставили сімейні набори GEM HGBF. Допомогу у населені пункти привезли волонтери GEM.
  • Мешканцям Гончарного та Кізомису передали гуманітарну допомогу. Місцеві жителі отримали продуктові та сімейні набори і генератори. Допомогу надав благодійний фонд Global Empowerment Mission Ukraine

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь