Киселівське агропідприємство отримало модульні зерносховища

0
195

Майже 100 модульних зерносховищ отримали аграрії Херсонського та Бериславського районів. Серед них – ТОВ “Киселівське”, що розташоване у Чорнобаївській громаді.
Про це повідомив очільник Херсонської ОВА у Telegram.


Внаслідок ворожих обстрілів у багатьох херсонських фермерів були знищені ангари та склади. Після обговорення цієї проблеми на Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України у серпні 2023 року місцевим аграріям вирішили допомоги з вирішенням відповідного питання та передати модульні зерносховища.
Допомога надійшла від Міністерства аграрної політики та продовольства України та Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO).

“На сьогоднішній день ми отримали посівний матеріал на весняно-польові роботи, техніку – трактор та сівалку. Сьогодні отримуємо зерносховища під майбутній врожай”, – повідомив директор ТОВ “Киселівське” Андрій Стець.
  • Аграріям Херсонщини надають дотації на утримання корів, кіз або овець. Допомогу можуть отримати фермери, що тримають від 3 до 100 голів корів або від 5 до 500 голів маточного поголів’я кіз та/або овець.
  • У Дар’ївській громаді відкрився безоплатний прокат ортопедичного обладнання. Засоби реабілітації надають повнолітнім мешканцям СТГ та ВПО, що тут зареєстровані.
  • Міжнародна організація з міграції допомагає у ремонті Киселівської амбулаторії. Благодійники передали холодильне та лабораторне обладнання, медичні меблі. У закладі вже встановили сонячні панелі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь