2.4 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Куди подівся коронавірус?

Ще півроку тому ми думали, що найбільшу загрозу людству несе коронавірус. Проте росія показала, що саме вона – справжня біда для світу. Людство дійсно перемістило важіль уваги на протидію військовій агресії, але коронавірус нікуди не подівся.

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Гебрейєсус заявив, що за останні два тижні кількість випадків коронавірусу у світі зросла на 30%. В Європі та Америці більшість випадків припадає на штами BA.4 та BA.5 (різновиди омікрон-штаму – ред.). А в Індії виявлено новий штам, за яким ведеться спостереження.

Очільник ВООЗ закликав країни світу продовжити вакцинацію, зокрема, бустерною дозою. На його думку, особливо важливо продовжувати вакцинацію серед людей, які входять до групи ризику: літніх осіб, осіб із хронічними захворюваннями та ослабленим імунітетом і медпрацівників.

Нову хвилю захворюваності на COVID-19 зафіксували в Італії, Франції та Німеччині. 5 липня понад 130 тис. нових випадків підтвердили в Італії, останній раз такий показник фіксували у лютому. 150 тис. випадків за добу зареєстрували у Німеччині. Понад 200 тис. випадків виявили у Франції.

Всесвітня організація охорони здоров’я закликала країни світу запровадити карантинні обмеження проти COVID-19, зокрема, відновити масковий режим та тестування.

В умовах війни Україні дуже важко буде ефективно боротися з коронавірусом, тож нам потрібно ретельно виконувати рекомендовані профілактичні заходи.

 

 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info