3.6 C
Kherson
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Останні новини

Кримінальні події на території Білозерського району

Розмаїття кримінальних подій на території району зафіксовано 30 листопада. Цього дня:
– із Федорівського клубу зникла кіноапаратура – обставини крадіжки невідомі;
– у Дніпровському поцупили системи відеонагляду, які були розташовані в будівлі а/ф «Білозерський»;
– із будівлі аварійно-рятувального загону, що у Благодатному, у невідомому напрямку викотили 16 металевих діжок.
– 50-річна білозерчанка по телефону повідомила невідомим номер своєї банківської картки, з якої миттєво зникли півтори тисячі гривень;
– велика сума грошей зникла у 31-річного мешканця Понятівки. В скоєному він підозрює вітчима;
– знову знищували лісосмуги біля Олександрівки та уздовж Бериславскої траси неподалік від Федорівки. Небайдужі свідки зателефонували на «102».
Жахлива подія трапилася у Білозерці – 2 грудня швидка госпіталізувала невідомого чоловіка без тями і з ложкою у пробитому язиці. Того ж дня невідкладна допомога знадобилася шестирічному хлопчику із Садового. Напередодні ввечері вдома він отруївся чадним газом через несправне пічне обладнання.
Наостаннє – про небайдужість, завдяки якій не трапилось найгірше. 3 грудня на «102» зателефонувала жінка з Білозерки. Вона повідомила, що на високу трубу біля будинку культури вилізли і фотографуються діти.

 

За матеріалами: Придніпровська Зірка

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info