28.5 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

Кримінальна хроніка Білозерщини

Кримінальний тиждень розпочався серією бійок.

16 листопада у Музиківці 40-річну жінку побив співмешканець. Швидка констатувала численні забої голови, м’яких тканин кінцівок і черева. Того ж дня 57-річного чорнобаївця намагався побити одурманений наркотиками син. Наступного дня у цьому ж селі п’яний онук відлупцював 75-річну бабцю, а потім ще й розбив вікна у її будинку.

У Киселівці допомога швидкої знадобилась п’яному 36-річному чоловіку зі струсом головного мозку і рубленою раною лоба – 18 листопада ввечері його добряче відлупцювали невідомі. Постраждалий відмовився від госпіталізації.

Того ж вечора благали про допомогу у Станіславі, де чоловік побив власну дружину і тітку. 20 листопада мешканець Микільського побив співмешканку та вигнав на вулицю разом із дитиною.

Тиждень не минулося і без крадіжок. В Олександрівці 18 листопада власниця магазину повідомила на «102» про зникнення промислових товарів. Того ж дня у Петрівському із колишнього складу цивільної оборони поцупили 10 метрів алюмінієвого кабелю.

 

За матеріалами: Придніпровська Зірка

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info