3.6 C
Kherson
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Останні новини

Кожен з нас може бути ангелом-охоронцем!

Наше життя у сучасному світі таке різноманітне, цікаве та водночас нелегке. Ми маємо багато можливостей, але не вміємо ними користуватися в повному обсязі. І не тому що маємо багато справ, а тому що є свої «підводні каміння» з якими ми не в змозі самостійно справитися. І тому державою створено соціальні служби різних направлень, які надають людям різні соціальні послуги та допомагають вирішити проблеми з якими вони стикаються.
Однією із таких соціальних служб є Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді які працюють в кожному районі та кожній області нашої України. В яких працюють спеціалісти, які допомагають людям різних верств населення вирішити будь які питання соціального характеру, які призводять до складних життєвих ситуацій.
І такими «помічниками» у вирішенні проблем є фахівці із соціальної роботи Білозерського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які відповідально ставляться до своєї роботи та працюють, на жаль, не в кожній сільській раді нашого району. Але там де вони є, людям легше вирішити проблеми з соціальних питань. Це і налагодження відносин в родині між дорослими та дітьми, це і оздоровлення дітей в санаторно-лікувальних закладах, це і сприяння у наданні одягу не тільки дитячого, а і для дорослих, це і зібрання пакетів документів для оформлення допомог на які родина має право. Зараз проходить період оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг в зимовий період і наші фахівці не залишаються осторонь. Вони допомагають зібрати необхідний пакет документів тим хто не в змозі зробити це самостійно.
Ми не повинні залишатися байдужим до проблем із якими стикаються люди різного віку та соціального статусу, і кожен з нас може надати допомогу різного напрямку та характеру. Адже ми живемо у суспільстві, де існувати окремо від інших неможливо. Тому залучаємося до спільної мети – мети змінити життя на краще, надати будь-яку допомогу ближньому і мати в душі співчуття та доброту.

P.S. На фото фахівці із соціальної роботи Киселівської та Токарівської сільських рад.

Білозерський Рцсссдм

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info