20.8 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Коронавірус повертається?

Розпочався третій місяць літа… Літа, якого ми не відчули через війну… Війну, яка змусила нас забути про коронавірус. Проте COVID-19 нікуди не подівся. Епідеміологи прогнозують черговий спалах хвороби наприкінці вересня.

Якою буде нова хвиля захворюваності, залежатиме від варіанту вірусу, який циркулюватиме на той час. Випадки зараження видозміненим коронавірусом вже є в Україні. Вони говорять про те, що він передається інтенсивніше та легше, ніж попередній варіант Омікрону.

Можна припустити, що майбутня хвиля може бути такою ж, як у січні 2022 року, та навіть інтенсивнішою. Це залежатиме і від протиепідеміологічних заходів, які будуть запроваджені на території України.

А чи знали ви, що COVID-19 може викликати труднощі з концентрацією уваги та навіть втрату пам’яті. Зокрема ризик таких когнітивних порушень підвищує втрата нюху під час хвороби. Крім того, виявилося, що коронавірус є більш небезпечним для молодих людей, аніж це вважалося раніше. Так у пацієнтів молодого віку COVID-19 нерідко викликає інсульт. Дослідники вважають, що ризик повторного зараження COVID-19 є вищим у тих людей, які хворіли або щепилися останньою дозою вакцини до 2022 року.

Бережіть себе, будьте здоровими і не втрачайте віру у перемогу України!

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info