24.7 C
Kherson
Неділя, 17 Вересня, 2023

Останні новини

Корисні ініціативи ідуть від молоді

 Білозерка.info

Під час тренінгу в Музиківській ЗОШ в вестибюлі школи, я звернула увагу на дві непримітні, але яскраво  розфарбовані скриньки, вироблені з підручного матеріалу. Ця знахідка мене дуже зацікавила і я вирішила детальніше дізнатися про ціль її перебування в самісінькому центрі школи.

“Це ініціатива дітей, коли вони бажають щось втілити в життя, ми просто забов’язані їх підтримати та допомогти. А взагалі вся наша школа разом з педагогічним колективом за підтримку чистого середовища в  громаді!“ – так відповіла мені вчитель географії Компаніченко Ольга Іванівна.

Як з’ясувалося це звичайні коробки з картону оформлені під роздільний збір використаного паперу та пластику. Мета цієї акції дуже гарна, привчити дітей з малечку сортувати сміття та берегти довкілля. Та ще й за їх реалізацію можна отримати чималі гроші. По секрету Ольга Іванівна розповіла, що за  виручені кошти школярі хочуть провести інтернет по всій школі.

Скриньки робили всією школою та найбільше активними виявились учні 9 класу – Удалова Ольга, Мовчан Ганна, Мальченко Олена, Антоненко Віка і учні 8 класу – Кабанов Сергій та Огурцов Артур. Завдячують  такій ідєї та підтримці працівникам сільської ради Трибушній Тетяні та бібліотекару Котовій Наталі.

Подібні проекти дають можливість не тільки підліткам, а й цілим населеним пунктам не лише вирішити екологічні проблеми, а заробити на цьому кошти, зазначають в Музиківській школі. «Наш проект з сортування сміття повинен стати прикладом для подальших активних дій для інших мешканців громади” – розповідає вчитель школи.

Подібну скриньку для збору вторинної сировини можна зробити своїми руками та без зайвих витрат. На превеликий сум, ця благородна справа тримається тільки на ентузіазмі небайдужих людей. Оскільки майже в кожній місцевості є пункт прийому макулатури, склотари, магазини чи сервісні центри мобільного зв’язку, було б дуже зручно, щоб такі скриньки були, наприклад там, а проблема доставки  з усіх куточків нашої країни до місця переробки вирішувалася на державному рівні.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info