28.5 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

Координаційний офіс безпеки в Білозерському районі інформує про протидію коронавірусу (станом на 17.04.20р.)

Координаційний офіс безпеки в Білозерському районі:інформація про ситуацію з протидії поширенню коронавіруса в районі станом на 17 квітня 2020р.

Команда Координаційного офісу безпеки в Білозерському районі підготувала дайджест щодо ситуації  з поширенням епідемії коронавірусу та діяльності місцевих органів влади, служб та установ в Білозерці та районі станом на 17 квітня 2020р.

Оперативна інформація про стан поширення коронавірусної інфекції в області

За даними Центру громадського здоров’я, За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 17 квітня в Україні 4662 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 125 летальних, 246 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 501 новий випадок.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 296 випадків;

Волинська область — 122 випадки;

Дніпропетровська область — 89 випадків;

Донецька область — 12 випадків;

Житомирська область — 177 випадків;

Закарпатська область — 150 випадків;

Запорізька область — 118 випадків;

Івано-Франківська область — 427 випадків;

Кіровоградська область — 218 випадків;

м. Київ — 705 випадків;

Київська область — 253 випадки;

Львівська область — 203 випадки;

Луганська область — 9 випадків;

Миколаївська область — 22 випадки;

Одеська область — 93 випадки;

Полтавська область — 41 випадок;

Рівненська область — 240 випадків;

Сумська область — 81 випадок;

Тернопільська область — 353 випадки;

Харківська область — 56 випадків;

Херсонська область — 51 випадок;

Хмельницька область — 38 випадків;

Чернівецька область — 759 випадків;

Черкаська область — 137 випадків;

Чернігівська область — 12 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

На амбулаторному лікуванні 3 051 пацієнт. Усього госпіталізовано 1 611 осіб, з них 73 дитини.

Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 125 людей, з них 66 чоловіків та 59 жінок. Серед померлих переважають особи віком від 50-ти років (87%).

Загалом 246 людей вже одужали — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 17 квітня 2020 року до Центру надійшло 1137 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 15448 повідомлень про підозру на COVID-19.

Робота органів влади

Уряд прийняв рішення щодо продовження строків виплати державних соціальних допомог громадянам та строків звернення за їх призначенням на період встановлення карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та 30 днів після його скасування.

Постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання державної соціальної допомоги”, розроблену Міністерством соціальної політики, прийнято 8 квітня 2020 року на засіданні Уряду.

За словами Міністра соціальної політики Марини Лазебної, на період карантину, коли передбачені обмеження щодо пересування громадян, необхідно посилити їх соціальний захист, забезпечити додаткові соціальні гарантії.

Рішенням Уряду продовжені строки:

 • виплати на новий період державної соціальної допомоги, яку було    призначено раніше, без необхідності особистого звернення громадян до органів соціального захисту населення;
 • нових звернень за призначенням деяких видів державної допомоги;
 • виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, у випадках, коли строк переогляду органом МСЕК (медико-соціальної експертизи) або ЛКК (лікарсько-консультативної комісії) пропущено.

****************************

У квітні представники традиційних релігій та віросповідань відзначають великі свята.

19 квітня Великдень відзначають православні, греко-католики та протестантські громади. А 24 квітня у мусульман розпочинається Рамадан.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до лідерів церков та релігійних організацій щодо проведення богослужінь в умовах поширення COVID-19.

Цього року святкові служби проводять в незвичному форматі, керуючись обмеженнями під час надзвичайної ситуації в країні. Представники духовенства області закликають до одного: зараз важливо дотримуватися правил карантину, уникати великого скупчення людей, щоб уберегти від небезпечного вірусу не тільки себе, але і ближніх, а також разом зупинити поширення інфекції.

Великодні богослужіння з усіх церков транслюватимуть як найрейтинговіші телеканали, так і інші, включно з регіональними.

****************************

Медичні працівники, зайняті лікуванням хворих з коронавірусом, уже за березень отримають доплату в розмірі трьох посадових окладів.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 02.04.2020 року №768 доплати здійснюватимуться у період виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Зазначається, що наказом, який підписав Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, визначено перелік посад медичних працівників, яким з березня 2020 року здійснюється доплата:

 • екстрений медичний технік;
 • лікар-пульмонолог;
 • лікар-інфекціоніст;
 • лікар-патологоанатом;
 • лікар-епідеміолог; 
 • лікар-лаборант; 
 • лікар-анестезіолог; 
 • лікар-радіолог;
 • лікар-бактеріолог;
 • лікар-рентгенолог; 
 • лікар-вірусолог; 
 • лікар загальної практики сімейний лікар; 
 • лікар-терапевт; 
 • лікар-педіатр; 
 • лікарі інших спеціальностей, безпосередньо зайняті лікуванням лабораторно підтверджених випадків COVID-19; 
 • сестра медична; 
 • молодша медична сестра (всіх найменувань); 
 • реєстратор медичний; 
 • сестра-господиня; 
 • водій.

Білозерська районна державна адміністрація

У Білозерському районі буде введено додаткові обмежувальні заходи

У зв’язку із необхідністю дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, направлених на запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, під час Великодніх свят та поминальних днів 16 квітня 2020 року голова району Андрій Неделько провів районну постійну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами засідання комісія ВИРІШИЛА:

1. В населених пунктах району, де виявлені лабораторно підтверджені випадки COVID-19 та перевіряються контактні особи, проводити богослужіння священникам та церковнослужителям не більше десяти осіб. Перебування людей в приміщенні та поблизу церкви ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

2. Селищному, сільським головам:

– рекомендувати ЗАКРИТТЯ на підпорядкованій території кладовищ для відвідування з 20 КВІТНЯ по 03 ТРАВНЯ, крім обрядів поховань з дотриманням заходів особистої безпеки та наявності індивідуальних засобів захисту.

– розмістити на входах до кладовищ оголошень про тимчасове обмеження щодо їх відвідування та забезпечити посилення інформування населення про заборону відвідування кладовищ у період поминальних днів.

– рекомендувати керівникам установ, підприємств та організацій усіх форм власності, населенню громади проводити прибирання та відвідування могил на кладовищах з 18 КВІТНЯ, крім днів, визначених у пункті 1 цього рішення, з дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту, у кількості не більше 2-х осіб біля однієї могили. ЗАБОРОНИТИ під час відвідування кладовищ вживання алкогольних напоїв.

– опрацювати питання з підприємцями щодо освячення пасок перед їхньою реалізацією в роздрібній торгівлі.

– опрацювати питання щодо ЗАБОРОНИ відвідування лісових насаджень, паркової та прибережної зон населених пунктів на період карантину.

3. Білозерському відділенню поліції ХВ ГУНП в Херсонській області на період Великодніх свят та поминальних днів вжити заходів щодо ПРИПИНЕННЯ руху транспорту до кладовищ крім спецтехніки та автомобілів, залучених в обрядах поховання відповідно до подальших прийнятих рішень районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

****************************

У зв’язку з першим зафіксованим випадком захворюваності на COVID-19 в с. Чорнобаївка Білозерська РДА повідомляє:

 • Наразі відпрацьовано всі контакти: мобільною бригадою КП «Білозерська ЦРЛ» та взято мазки у контактних.
 • Медичні працівники КНП «ЦПМСД Білозерського району» здійснюють медичний супровід. Взято інформовану згоду на самоізоляцію.
 • Лабораторний центр провів дезінфекцію в будівлі.
 • На самоізоляції знаходяться 190 жителів нашого району. Стан задовільний, ознаки захворювання відсутні.
 • На базі терапевтичного відділення КП «Білозерська ЦРЛ» у с. Дарʹївка функціонує обсервація, де зараз знаходиться двоє мешканців Голопристанського району, стан їх також не викликає занепокоєння.

****************************

Очільник району Андрій Неделько 14 квітня 2020 року провів термінове засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у зв’язку з встановленням діагнозу CОVІD-19 особі, яка мешкає у с. Чорнобаївка. Також були запрошені заступник голови Білозерської селищної ради, Чорнобаївський сільський голова та його заступник.

Учасниками засідання було заслухано Ігоря Дударя щодо епідеміологічної ситуації на території Чорнобаївської сільської ради.

Присутні обговорили про стан впровадження  попереджувальних заходів щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції у закладах охорони здоров’я, громадських та торговельних підприємствах району.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення, а саме:

ВИРІШИЛИ:

  1.Чорнобаївському сільському голові:

– організувати дезінфекцію вулиць, тротуарів на підпорядкованій території;

– спільно з представниками управління Держпродспоживслужби в Білозерському районі провести комісійні перевірки пунктів розливу питної води, магазинів на предмет дотримання вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 та виконання карантинних заходів;

– спільно з Білозерським відділом поліції ГУ НП в Херсонській області забезпечити виконання заходів з обсервації заходів жителів будинку де виявлено факт зараження на COVID-19. 

2. Білозерському відділу поліції ГУ НП у Херсонській області:

– забезпечити цілодобове чергування підпорядкованого особового складу Білозерського ВП ГУ НП в Херсонській області на території с.Чорнобаївка;

– забезпечити безпеку дорожнього руху в межах населеного пункту с.Чорнобаївка;

 – забезпечити охорону громадського порядку під час карантинних заходів на території  с. Чорнобаївка;

– організувати спільну роботу з Білозерським районним відділом ДУ «ХОЛЦ МОЗ України» щодо своєчасного виявлення, обстеження та ізоляції осіб, які перебували в контакті із хворими, у яких лабораторно підтверджено випадок захворювання на COVID-19;

– забезпечити дотримання умов карантину (самоізоляції) особами, що контактували з хворим на COVID-19, у тому числі сусідів (на підставі анкетування);

– забезпечити інформування населення шляхом залучення спецтехніки гучномовцями про необхідність карантинних заходів, а також впровадження профілактичних, протиепідемічних та інших заходів.

3. Білозерському районному відділу ДУ «ХОЛЦ МОЗ України»:

– забезпечити проведення анкетування членів сім’ї, осіб які контактували з хворим на COVID-19 та встановлення місць їх перебування за останні   24 години, результати анкетування надати до Білозерського ВП ГУ Національної поліції в Херсонській області та головному лікарю КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білозерського району»;

– забезпечити організацію та проведення епідеміологічного розслідування причин і умов виникнення кожного випадку захворювання на коронавірус COVID -19;

– здійснювати забір біологічного матеріалу для тестування полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) відповідно до медичного стандарту допомоги при коронавірусній хворобі (COVID-19) та транспортування до ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України».

4. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, органам місцевого самоврядування з метою запобігання росту захворюваності серед населення району забезпечити дотримання протиепідемічних заходів та масочного режиму на період карантинних обмежень.

5. Селищному, сільським головам:

– організувати дезінфекцію вулиць, тротуарів та багатоповерхових будинків на підпорядкованій території на період карантинних обмежень; 

– зобов’язати власників МАФ розміщених на зупинках громадського транспорту здійснювати їх санітарну обробку; 

 – спільно з ОСББ забезпечити обробку дезінфікуючими сумішами під’їзди багатоповерхових житлових будинків.

6. Білозерському районному сектору ГУ ДСНС України в Херсонській області забезпечити санітарну обробку автобусних зупинок та транспортних засобів для переміщення осіб в місця обсервації та самоізоляції.

Органи місцевого самоврядування

До Центру для тимчасового перебування осіб та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах у с.Велетенське Кізомиської сільської ради  з гуманітарною допомогою 14 квітня 2020 року завітали голова райдержадміністрації Андрій Неделько, начальник управління у справах ветеранів і внутрішньо переміщених осіб Херсонської облдержадміністрації Руслан Черемісін та керівник районної організації Товариства Червоного Хреста Любов Пономаренко. 10 пакетів бакалійної продукції та засоби індивідуального захисту (одноразові маски) отримали 4 сім’ї та 6 одиноких осіб, які проживають у гуртожитку та потребують найбільшого піклування під час карантину. 

****************************

Музичани продовжують отримувати благодійну допомогу 

КНП «Музиківська амбулаторія ЗПСМ» висловлює подяку за надану гуманітарну допомогу: сільській раді, директору ДОЗ ХОДА Короленку В.М., директору ПрАТ «Агрохолдинг Авангард» Чіркову А.О.,Махоніну В.М., Валікову О.М., Паліводі Т.О., Чепурі М.П., о.Іакову (Я.Болінському) за надані засоби індивідуального захисту(захисні маски, рукавички, окуляри, шапочки, бахіли, комбінезони, дезінфікуючі засоби) пульсоксиметри та фінансову допомогу на наш благодійний рахунок.

Всі отримані кошти, що надходять, використовуються для придбання найнеобхідніших медичних препаратів та засобів індивідуального захисту.

****************************

З метою попередження розповсюдження інфекційних захворювань на території Федорівської сільської ради сільською радою розпочато санітарну обробку дезинфікуючими засобами зупинок громадського транспорту, обладнання дитячого майданчику, а також територію біля приміщення сільської ради, пошти, магазинів.

****************************

Робота закладів охорони здоров’я

DOC.ua – пошук вашего лікаря та Херсонська обласна державна адміністрація уклали меморандум про спільну боротьбу з коронавірусом у регіоні

DOC.ua забезпечить у регіоні безкоштовні аудіо-консультації з медиками різного профілю, безкоштовне онлайн-тестування на самостійне виявлення симптомів COVID-19, онлайн-запис людей до приватних лікарів, а також інформування про профілактику, діагностику та лікування за допомогою власного call-центру, працівники якого мають медичну освіту.

«Ми маємо сервіси та ресурси, які стануть у пригоді під час боротьби з коронавірусом на Херсонщині, – зазначає Сергій Казанцев, засновник онлайн-хабу. – Наразі в Херсонській області зафіксовані випадки захворювання на COVID-19, тому дуже важливо, щоб державний та приватний сектор об’єдналися заради допомоги людям».

Наприклад, протягом карантину жителі Херсонщини можуть отримати безкоштовну телефонну консультацію терапевта. Для запису на консультацію достатньо залишити онлайн-заявку, яка доступна за посиланням: https://doc.ua/…/besplatnye-onlajn-konsultacii-s-vrachami-v….

Лікар відповідає на заявки за чергою. Він допомагає розібратися з проблемою та підказує алгоритм подальших дій для полегшення чи усунення симптомів, а також може допомогти з розшифровкою аналізів або результатів діагностики.

Тривалість безоплатної аудіо-консультації – 10 хв. Послуга є доступною щодня з 8.00 до 21.00 і надаватиметься до кінця карантину.

«Партнерство з DOC.ua дуже важливо для нашого регіону, оскільки надає людям додаткові можливості, щоб піклуватися про здоров’я під час карантину та допомагає знижувати ризик захворювання на коронавірус, – зазначає заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Богданович.

DOC.ua (входить до EFI GROUP) – медичний онлайн-хаб, заснований у 2014 році. Це зручна медицина онлайн: аудіоконсультації, виклик лікаря додому, доставлення препаратів чи безпечний прийом у клініці. Наразі база DOC.ua налічує понад 10 тис. лікарів, понад 1,5 тис. медичних закладів у всій Україні та провідні лабораторії. Сервіс доступний у режимі 24/7.

****************************

 • До амбулаторій звертаються пацієнти з соматичною патологією. Медичні працівники первинної ланки здійснюють щоденний моніторинг стану здоров’я вагітних та дітей до року.
 • Медичні працівники Центру ПМСД та Білозерської ЦРЛ засобами індивідуального захисту, антисептичними та дезінфікуючими засобами забезпечені в цілому.
 • Медичні працівники первинної ланки постійно знаходяться на телефонному зв’язку з пацієнтами та жителями району

066-909-76-99 Білозерська АЗПСМ

066-909-76-98 Станіславська АЗПСМ

066-909-76-97 Дар`ївська АЗПСМ

066-909-76-83 Чорнобаївська АЗПСМ

099-735-79-04 Киселівська АЗПСМ

099-735-78-98 Велетенська АЗПСМ

066-909-77-36 Посад -Покровська АЗПСМ

066-909-77-62 Миролюбівська АЗПСМ

066-052-29-41 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білозерського району»

Шановні жителі району, просимо вас не панікувати, дотримуватись вимог карантину

 • без необхідності не залишати домівки
 • дотримуватись соціальної дистанції
 • в громадських місцях носити медичну маску
 • дотримуватись гігієни миття рук; респіраторного етикету
 • вести здоровий спосіб життя, не палити, збалансовано харчуватись

У разі виникнення симптомів гострого респіраторного захворювання негайно телефонувати своєму сімейному лікарю!

Робота закладів освіти

В умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватись віддалено. Про це йдеться у листі-роз’ясненні МОН, оприлюдненому 16 квітня 2020 року.

“Незалежно від термінів карантину школам вже сьогодні варто готуватись до завершення навчального року. Тому ми надали розширені роз’яснення і рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання в умовах карантину і дистанційного навчання. Рішення Уряду щодо продовження карантину станом на 16 квітня немає, однак МОН готує школи до різних варіантів розвитку подій, щоб завершити навчальний рік максимально ефективно”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 

Лист роз’яснює організацію оцінювання в умовах дистанційного навчання. Так, у ньому йдеться про особливості:

 • поточного, формувального та підсумкового оцінювання,
 • оцінювання учнів 1-2-х класів та 3-х пілотних класів НУШ,
 • підсумкового оцінювання учнів, які навчаються за індивідуальною формою.

Роз’яснення також містить рекомендації щодо організованого завершення навчального року. Зокрема, оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року. 

Керівникам шкіл рекомендовано затвердити графіки видачі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів, враховуючи протиепідеміологічні вимоги. Учням 1-8-х, 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 н. р.

Під час календарно-тематичного планування на 2020-2021 навчальний рік Міністерство рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній рік, а у 2-11-х класах провести вхідне оцінювання рівня знань учнів за 2019-2020 н. р.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, у 2019/2020 навчальному році рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема – останні дзвоники та випускні вечори.

Крім того, роз’яснення містить інформацію про особливості зарахування учнів до 5-х класів закладів загальної середньої освіти. 

Робота служб та установ

Фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій продовжують вживати комплекс заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусної інфекції на території області.

Кожного дня рятувальники у захисних костюмах проводять дезінфекцію спеціальним розчином транспортних зупинок та об’єктів соціальної сфери. За минулу добу було оброблено 107 місць можливого скупчення людей та 37 км. доріг. Залучалось 153 чоловіка особового складу та 69 од. спецтехніки.

Також рятувальники двічі на день здійснюють оповіщення громадян на спеціальних автомобілях через гучномовці, роз’яснюючі основні правила поведінки на час карантину.

****************************

Координаційний офіс безпеки при громадській організації “Білозерський центр регіонального розвитку” працює в онлайн режимі і для отримання правової допомоги просимо звертатися за телефоном (095) 087-48-60.

Робота суб’єктів господарювання

Пенсіонери та сім’ї, які опинилися у скрутному матеріальному становищі  села Степанівка отримали  від місцевого підприємця благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Робота правоохороних органів

Для забезпечення карантинних заходів та виявлення порушень відповідних законодавчих актів України, працівники Білозерського відділення поліції працюють у посиленому режимі несення служби. 

Поліцейські нагадують, що недотримання карантинних обмежень загрожує порушникам притягненням до адміністративної чи кримінальної відповідальності.

Інформація для благодійників

Херсонщина отримала чергову партію гуманітарної медичної допомоги від держави та меценатів для боротьби з поширенням коронавірусу.

Херсонська область отримала 290 захисних костюмів, 5 675 масок, 240 пар бахіл та 977 захисних окулярів. А також 172 набори реагентів для екстракції РНК зі зразків клітин і тканин. В рамках гуманітарної допомоги обласна інфекційна лікарня отримала апарат для ПЛР-тестування.

Очільник області Юрій Гусєв зауважив, що в рамках роботи Єдиного антикризового штабу підтримка великого, середнього та малого бізнесу склала 17 млн 310 тис.грн. Це допомога у вигляді продовольчого забезпечення для незахищених верств населення та засобів індивідуального захисту для медичних працівників. Роздано 2208 продуктових пакетів для малозабезпечених верств населення.

На сьогодні благодійна, спонсорська та інша матеріальна допомога для закладів охорони здоров’я становить 4 млн 517 тис грн.

На «гарячу лінію» штабу за весь період надійшло 4493 звернень.

Оператор обласного штабу – (095) 133-56-01.

****************************

Розрахунковий рахунок для перерахування коштів з метою  забезпечення засобами захисту та медичного обладнання, що необхідні для транспортування контактних осіб з ознаками респіраторних інфекцій, їх ізоляції та подальших дій щодо недопущення поширення інфекції та забезпечення підтримки життєдіяльності хворого за такими платіжними реквізитами:

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білозерського району» (скорочена назва – КНП “ЦПМСД Білозерського району”)

Код ЄДРПОУ 38637457

рахунок UA 873524790000026004052215187

АТ КБ “Приватбанк,” МФО 352479

Призначення платежу:благодійні внески

Телефон для довідок (05547) 33-9-79, головний лікар Чорі Ірина Василівна

****************************

Комунальне Підприємство «Білозерська центральна районна лікарня» (скорочена назва – КП «Білозерська ЦРЛ»)

Код ЄДРПОУ 02003929

рахунок UA 528201720314251001301039304

Державна казначейська служба України м.Київ, МФО 820172

Призначення платежу:благодійні внески

Телефон для довідок (05547) 33-8-11, головний лікар Доманський Дмитро Сергійович

****************************

Працівники Музиківської амбулаторії просять не довіряти незнайомцям, які під дворами збирають гроші «на коронавірус», а при бажанні допомогти амбулаторії переказувати кошти на офіційний рахунок установи: 

Отримувач (найменування організації): КНП МУЗИКІВСЬКА АЗПСМ

Код отримувача: 41769365

Назва банку: ХЕРСОНСЬКА ФIЛIЯ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA033524790000026002052226952

в АТ КБ “Приватбанк” МФО 352479

****************************

Новотягинський будинок культури звертається до жителів громади з проханням допомогти з матеріалами для пошиття масок. Якщо у вас є можливість надати натуральну тканину будь якого кольору, нитки чи резинки, дзвоніть за номером телефону – 0662460369 (Олена Іванівна Поет). Будемо дуже вдячні.

Важлива інформація

Для вас зібрані корисні контакти для звернень під час карантину:

 • Офіційний веб-сайт МОЗ http://www.moz.gov.ua/
 • Офіційна сторінка МОЗ у Facebook https://www.facebook.com/moz.ukr/
 • Офіційний телеграм-канал Міністерства Коронавірус Інфо (Скорочена назва – @COVID19_Ukraine)
 • Telegram-бот МОЗ із відповідями на найпоширеніші питання про коронавірус @COVID19_Ukraine_Bot
 • Гаряча лінія по коронавірусу – 0 800 505 201
 • Відповіді на основні запитання про COVID-19 – www.covid19.com.ua
 • Швидка медична допомога – 103
 • Гаряча лінія МОЗ – 1677
 • Якщо у вас до сих пір немає сімейного лікаря, то Вам сюди – 1687
 • Урядова гаряча лінія – 1545
 • Гаряча лінія для тих, хто прибув в Україну – 551
 • Лікарі, які дають слушні поради – 1583 та 044 235 0101
 • Безоплатна правова допомога – 0 800 213 103

Дотримуйтесь рекомендацій профілактики та режиму карантину.

Будьте здорові!

Довідково:

Координаційний офіс безпеки в Білозерському районі створений в рамках проекту “Безпечні та правоспроможні ОТГ Білозерського району Херсонської області“, що реалізує громадська організація “Білозерський центр регіонального розвитку” у партнерстві з Херсонським місцевим центром з надання БВПД, Станіславською сільською радою, Музиківською сільською радою, Білозерською селищною радою, Білозерським відділенням поліції, Координаційним офісом безпеки в м.Татарбунари при Одеській обласній організації КВУ за фінансової підтримки міжнародного фонду “Відродження“.

Фахівці офісу безпеки надають представникам влади, громадськості, поліції практичну, методичну та консультаційну допомогу у вирішенні питань щодо реалізації безпекових ініціатив, розвивають лідерство та людський потенціал в громаді. Офіс безпеки є платформою для формування безпечного середовища в громадах району.

Координаційний офіс безпеки при громадській організації “Білозерський центр регіонального розвитку” працює в дистанційному режимі і для отримання правової допомоги просимо звертатися за телефоном (095) 087-48-60.

З 23 березня 2020 року і до завершення карантину  Білозерське бюро правової допомоги Херсонського місцевого центру з надання БВПД призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно. Консультації можна отримати за номером телефону – (05547) 33-2-60 або (068) 364-86-28.

Дайджест підготували

Наталія Юшко, Вячеслав Лях, Елла Петренко, Катерина Оксенюк, використовуючи інформацію з офіційних веб-сайтів органів влади, офіційних сторінок у соц.мережах та матеріали районної газети “Придніпровська зірка”

З попередніми дайджестами можна ознайомитися тут:

дайджест від 23 березня 2020р.

дайджест від 26 березня 2020р

дайджест від 31 березня 2020р.

дайджест від 03 квітня 2020р.

дайджест від 07 квітня 2020р.

дайджест від 10 квітня

дайджест від 14 квітня

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info